Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Wybielanie zębów we Wrocławiu

Wszystko, co musisz wiedzieć o wybielaniu zębów

Dental Factory_28

Wybielanie zębów pozwala w szybki i bezpieczny sposób przywrócić ich biel. Gwarantujemy skuteczne rozjaśnienie zębów o kilka odcieni. Efekt wybielania zębów utrzymuje się nawet do 3 lat. 

Wybielanie zębów to dzisiaj jeden z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej. Pozwala przywrócić naturalną biel zębów, pozbyć się przebarwień po kawie, herbacie, czerwonym winie i nikotynie, a także po lekach – np. po tetracyklinie. 

Wybielanie polega na nałożeniu na zęby preparatów chemicznych, które wnikają wgłąb szkliwa i utleniają – rozpuszczają przebarwienia. Istnieją przebarwienia, które nie dają się skutecznie usunąć podczas zabiegu wybielania. Konieczne może być wtedy wykonanie bondingu albo licówek.

Dlaczego warto wybrać wybielanie zębów w Dental Factory?

Bez ukrytych kosztów

Podczas konsultacji otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia. Dzięki temu w trakcie nie zaskoczą cię dodatkowe opłaty. Opłata za wybielanie jest jednorazowa. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Długotrwały efekt

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wybielaniu zębów, skupiamy się na tym, aby efekty wybielania były widoczne przez kilka lat. Dysponujemy kilkoma metodami wybielania zębów zarówno żywych, jak i martwych. Produkty niezbędne do prawidłowego dbania o Twoje zęby podczas i po wybielaniu dobieramy indywidualnie każdemu pacjentowi. Możesz kupić na miejscu, w naszym sklepie.

Stomatologia cyfrowa – skan zamiast wycisku

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego uśmiechu. Laboratorium projektuje i frezuje – wycina Twoje szyny do wybielania. Dzięki temu są perfekcyjnie dopasowane do Twoich zębów, a wybielanie jest bardziej komfortowe.

Ugryziemy każdy problem!

Nie boimy się trudnych przypadków. Nasze doświadczenie i liczne szkolenia dają Ci gwarancję satysfakcjonującego efektu. W DENTAL FACTORY zebraliśmy lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu całe leczenie przeprowadzisz u nas na miejscu.

Bezpieczeństwo

Proponujemy Ci wyłącznie takie zabiegi, z których sami korzystamy i z których korzystają nasi najbliżsi. Są sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne.

Diagnostyka RTG na miejscu

Zdjęcia RTG i tomografie 3D niezbędne przed rozpoczęciem leczenia wykonasz u nas na miejscu. Posiadamy nowoczesna pracownię RTG, wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat do zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

Jedna wizyta w gabinecie

Najczęściej tylko jedna wizyta wystarczy, abyś mógł cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem!

Nowoczesny sprzęt

Wygodne fotele stomatologiczne, najbezpieczniejsza lampa do wybielania zębów PrevDent, piaskarka EMS AIRFLOW i delikatne skalery do usuwania kamienia nazębnego w technologii NO-PAIN.

Darmowa konsultacja on-line

Poznaj plan, harmonogram i całkowity koszt leczenia.

wybielanie-zebow-1

Wybierz metodę wybielania zębów najlepszą dla Ciebie

METODA ŁĄCZONA

Jest to najczęściej polecana metoda wybielania w Dental Factory. To połączenie wybielania zębów preparatem PrevDent oraz nakładek do wybielania zębów w domu. Jest to metoda polecana szczególnie w przypadku silnych przebarwień i zębów, które nie dają się wybielić innymi metodami. Jest w pełni bezpieczna i łagodna dla zębów.

CENA: 2550 zł

WYBIELANIE GABINETOWE PREVDENT

PrevDent to najnowsza metoda wybielania w gabinecie. Dzięki delikatnemu i skutecznemu działaniu, wypiera inne preparaty i systemy do wybielania zębów. Poza substancjami wybielającymi preparat zawiera w swoim składzie nano-hydroksyapatyt, który odbudowuje szkliwo, nadaje mu połysk i jednocześnie zmniejsza nadwrażliwość po wybielaniu. Zabieg trwa najczęściej 2-3 godziny i rozjaśnia zęby o nawet o 4 odcienie. Nie wymaga powtarzania.

CENA: 1950zł

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Wybielanie nakładkowe to prosta i skuteczna metoda wybielania. Otrzymujesz od nas żel wybielający oraz nakładki dokładnie dopasowane do Twoich zębów, które trzeba nosić kilka godzin w ciągu dnia lub zakładać na noc. Żel wybielający ma znacznie niższe stężenie, niż w przypadku wybielania w gabinecie, dlatego całkowity proces wybielania trwa około dwóch do trzech tygodni.

CENA: 1150/1350zł

Nasi eksperci

Sebastian
Burdeński

lekarz dentysta 

ZAJMUJE SIĘ: Protetyka, Stomatologia estetyczna, Wybielanie

8 LAT DOŚWIADCZENIA
300+ WYBIELONYCH UŚMIECHÓW

Monika Kołodziejczyk

dyplomowana higienistka

ZAJMUJE SIĘ: Wybielanie zębów, higienizacje

10 LAT DOŚWIADCZENIA
300+ WYBIELONYCH UŚMIECHÓW

Najczęstsze pytania

Czy wybielanie niszczy szkliwo?

Nie. Wybielanie zębów to metoda bezpieczna, sprawdzona i skuteczna pod warunkiem, że jest wykonywana w gabinecie stomatologicznym, a zabiegi wykonuje wyłącznie zespół przeszkolonych lekarzy i higienistek stomatologicznych.

Jak przebiega wybielanie?

1.  KONSULTACJA I HIGIENIZACJA
Delikatne i dokładne czyszczenie zębów z kamienia i osadów. Dopiero po higienizacji możemy dostrzec wszystkie ubytki i nieszczelne wypełnienia, które trzeba wyleczyć przed wybielaniem. 2

2. RTG I PLAN LECZENIA Cyfrowe, wykonywane w ciągu ułamka sekundy, z 80% mniejszym promieniowaniem. Otrzymasz od nas pełen plan i kosztorys. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty.

3. WYBIELANIE
Wybieramy metodę, która Ci najbardziej odpowiada i przystępujemy do zabiegu!:)

Czy wszystkie zęby się wybielą?

Możemy wybielić wszystkie zęby. Mamy dostępnych kilka metod – nawet przy silnych przebarwieniach i przy zębach martwych. Aby rozpocząć wybielanie, dziąsła i zęby muszą być zdrowe.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Nawet do 3 lat. W zależności od diety i nawyków higienicznych efekt wybielania może utrzymać się nawet do trzech lat. Najlepsze rezultaty wybielania osiągniemy w tzw. metodzie łączonej.

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.