Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Stomatologia cyfrowa

Dental-Factory_36-scaled

Stomatologia to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny. Chcąc zapewnić Ci dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia, na bieżąco wprowadzamy nowe technologie. Dzięki temu leczenie jest szybsze, bardziej przewidywalne i trwałe.

W stomatologii cyfrowej tradycyjny wycisk zębów, pobierany masą wyciskową na specjalnej łyżce, zastąpiony został skanem 3D Twoich zębów.
Skaner z bardzo dużą dokładnością rejestruje kształt i położenie zębów pacjenta, a obraz jamy ustnej widoczny jest w czasie rzeczywistym na ekranie komputera.

Dlaczego skaner 3D zamiast wycisku?

Szybsze leczenie – gotowy skan laboratorium protetyczne otrzymuje w tym samym momencie na ekranie komputera

Dokładność i jakość – wycisk cyfrowy jest dokładniejszy, pozbawiony błędów możliwych do wykonania tradycyjną metodą

Komfort pacjenta – unikamy nieprzyjemnych wrażeń podczas wycisków, szczególnie u pacjentów, którzy mają silny odruch wymiotny 

Kiedy wykonujemy skany 3D?

Protetyka

Na podstawie skanów 3D technik może zaprojektować wygląd Twoich przyszłych zębów, a my mamy możliwość go przymierzyć, zanim wykonamy jakiekolwiek zabiegi. Skany wykorzystujemy między innymi do projektowania licówek porcelanowych, koron i mostów, inlayów i endokoron. Po zaakceptowaniu ostatecznego kształtu są drukowane w zaawansowanych frezarkach 3D.

Stomatologia estetyczna

Dzięki skanom 3D możemy wykonać projekt przyszłego uśmiechu – tzw. wax-up. Wax-up mamy możliwość „przymierzyć” na Twoich zębach. Dzięki temu możesz zobaczyć swój przyszły uśmiech zanim wykonamy zabiegi. 

Ortodoncja

Na podstawie skanów laboratorium planuje na komputerze cały przebieg leczenia ortodontycznego i wycina indywidualnie dopasowane nakładki. Masz możliwość zobaczyć na wirtualnych modelach jak będą się zmieniać zęby w czasie leczenia oraz zobaczyć przewidywany efekt po zakończeniu leczenia. Ortodonta  dzięki temu może precyzyjnie kontrolować każdy ruch zębów. Dzięki planowaniu komputerowemu od początku wiesz, ile nakładek będzie koniecznych do wyleczenia wady zgryzu oraz jaki będzie czas leczenia. 

Szablony chirurgiczne

Skany 3D mają zastosowanie w implantologii. Na ich podstawie wykonywana jest specjalna szyna do wszczepiania implantów. Pozwala to na zaplanowanie leczenia w sposób bardzo precyzyjny i dokładny.

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.