Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Bonding kompozytowy we Wrocławiu

shutterstock_2269455475_edytowany

Najnowsza metoda metamorfozy uśmiechu bez ingerencji w zęby.

Bonding polega na pokryciu zęba cienką warstwą kompozytu w celu poprawy kształtu, koloru, wzmocnienia, zamaskowania pęknięć i przebarwień na szkliwie. Bonding to ostatnio najpopularniejszy zabieg stomatologii estetycznej. Polega na odbudowie zewnętrznej powierzchni zęba za pomocą żywic kompozytowych. Nazwa bonding pochodzi od słowa “bond” – materiału, który łączy kompozyt (materiał podobny do tego, z którego wykonywane są wypełnienia “plomby”) z powierzchnią zęba.

Bonding pozwala na poprawę wyglądu zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie, bez konieczności szlifowania szkliwa. Daje bardzo dobry efekt estetyczny, jest bezpieczny i niedrogi, w porównaniu do licówek porcelanowych. Bonding jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich zębów, ale obawiają się ingerencji w szkliwo.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o bondingu kompozytowym

Co możemy poprawić za pomocą bondingu?

+ kształt
+ kolor
+ zamaskować ustawienie zębów
+ odbudować zęby starte, złamane, pokruszone
+ zamknąć przerwy – diastemy między zębami
+ wzmocnić cienkie szkliwo zębów
+ zakryć nieestetyczne wypełnienia (plomby) na zębach

Jakie są zalety bondingu?

+ nie narusza szkliwa zębów
+ nie wymaga szlifowania
+ całkowicie odwracalny
+ krótki czas wykonania
+ trwałość nawet do 5 lat
+ dobry efetkt estetyczny przy mniejszych nakładach finansowych
+ idealny dla osób, które chcą poprawić wygląd uśmiechu, ale obawiają się ingerencji w zęby
+ bonding kompozytowy może być również wykonany jako „metamorfoza na próbę” przed założeniem ostatecznych licówek porcelanowych
+ bonding często jest też alternatywą dla ortodoncji, gdy pacjent oczekuje poprawy uśmiechu, a nie chce zakładać aparatu ortodontycznego.

Dlaczego warto wybrać bonding zębów w Dental Factory?

Estetyczne podejście do leczenia

Podczas konsultacji otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia. Dzięki temu w trakcie nie zaskoczą cię dodatkowe opłaty. Opłata za wybielanie jest jednorazowa. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Wydłużona gwarancja

Na wykonane bondingu dajemy Ci gwarancję. Mogą służyć przez wiele lat, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać. Udzielimy ci wszelkich porad dotyczących pielęgnacji zębów z bondingami, dzięki czemu będziesz się cieszyć swoim uśmiechem przez długi czas. Produkty niezbędne do prawidłowego dbania o twoje zęby możesz kupić na miejscu, w naszym sklepie.

Stomatologia cyfrowa – skan zamiast wycisku

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego nowego uśmiechu. Dzięki niemu możesz zobaczyć swój nowy uśmiech, zanim wykonamy jakiekolwiek zabiegi.

Konsultacja on-line

Poznaj plan, harmonogram i całkowity koszt leczenia.

Formularz kontaktowy

Bez ukrytych kosztów

Podczas konsultacji w naszym Centrum otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia. Dzięki temu w trakcie nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Diagnostyka RTG na miejscu

Zdjęcia RTG i tomografie 3D niezbędne przed rozpoczęciem leczenia wykonasz u nas na miejscu. Posiadamy nowoczesna pracownię RTG, wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat do zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

Nasi eksperci

Sebastian
Burdeński

lekarz dentysta 

ZAJMUJE SIĘ: Protetyka, Stomatologia estetyczna, Wybielanie

8 LAT DOŚWIADCZENIA
300+ ZAŁOŻONYCH BONDINGÓW

Natalia
Zubel

lekarz dentysta 

ZAJMUJE SIĘ: Stomatologia zachowawcza, Protetyka, Implantoprotetyka, Stomatologia estetyczna

5 LAT DOŚWIADCZENIA
100+ ZAŁOŻONYCH BONDINGÓW

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.