Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

Opinie

Od początku istnienia naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty były komfortowe i bezbolesne, a efekt leczenia estetyczny i trwały. Najlepszym dowodem na to są pozytywne opinie naszych pacjentów.

Dziękujemy za zaufanie!

OPINIE

Google

Opinia 1

Nie ma drugiego takiego Dentysty jak Pan Sebastian na całym świecie i dam sobie za to stwierdzenie obciąć ze trzy palce. Opiekuńczość, perfekcjonizm, atmosfera pełna uprzejmości i ciepła to zdecydowanie to co wyróżnia Dental Factory. Po przeszło 4 latach dbałości o zdrowie i wygląd mojego uśmiechu zapewniam, że nie można trafić w lepsze miejsce! Polecam to mało. Czysty relaks i przyjemność.

Klaudia

Opinia 1

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Trafna diagnoza i profesjonalnie przeprowadzone leczenie. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po wielu wizytach w innych gabinetach gdzie nie otrzymałam fachowej pomocy, w końcu trafiłam na Doktora Sebastiana. Polecam ten gabinet i Pana Doktora.

Katarzyna

Opinia 1

Dental Factory oraz Doktor Sebastian to wspaniałe miejsce, w którym pacjent czuje się bezpieczny i zaopiekowany. Po niemiłych doświadczeniach u stomatologów, wreszcie znalazłam miejsce i lekarza doskonałego. Pan Sebastian to profesjonalista, fachowiec i esteta. Z niezwykłą starannością przeprowadza każdy zabieg, udziela kompleksowych informacji na zadane pytania i poświęca odpowiednią ilość czasu. Kontakt z kliniką jest doskonały, a obsługa pacjenta na najwyższym poziomie. Atmosfera jest przyjazna i otwarta. Wykonywałam u Pana Sebastiana próchnicę, higienizację, wybielanie i bonding. Efekt jest więcej niż zadowalający 🙂 Będę stałą klientka i polecam każdemu! Pozdrawiam i dziękuje!

Alekdandra

previous arrow
next arrow

OCENY

Znanylekarz.pl

Opinia 1

Ja Pana Doktora spotkałam na swojej drodze zaledwie kilka miesięcy temu, ale dziś nie zamieniłabym na żadnego innego. Profesjonalizm, cierpliwość, precyzja, ogromną dokładność i troska, niesamowita atmosfera itd... Mogłabym tak wypisywać i wypisywać. Polecam naprawdę ze szczerego serca, zwłaszcza tym, którzy czują ogromny strach przed stomatologiem - żadnego bólu

Aneta

Opinia 1

Super lekarz, bardzo polecam, bezbolesnie, delikatnie i co najważniejsze bardzo dobrze wyleczone zęby. Chodzę już ponad dwa lata i wszystkim polecam z całego serca.

Edyta

Opinia 1

Podczas pospiesznych przygotowań do ślubu w ostatniej chwili postanowiłam wybielić zęby i wykonać bonding distemy. Zarówno kontakt z Panem Sebastianem był ekspresowy, jak i wykonanie. Jednak nie za czas realizacji daję 5*, a efekty i przebieg moich wizyt w Dental Factory 🙂 Atmosfera była bardzo przyjazna i profesjonalna, a zęby są piękne i naturalne - żałuję, że tak późno się zdecydowałam 😉 polecam i bez wątpienia będę wracać do Pana Sebastina również z innymi tematami 🙂

Joanna

Opinia 1


Bardzo polecam gabinet Pana Sebastiana. Na plus jest to, że na wstępie zapoznajemy się z planem leczenia i ustalamy jego sposób. Można tam od ręki zrobić zdjęcie pantomograficzne. Czysty gabinet, miła obsługa, sympatyczne podejście Pana Sebastiana i bezboleśnie wykonane zabiegi. Przystępny cennik jest bardzo na plus. Żałuję tylko, że tak późno tu trafiłam... Polecam każdemu, kto tak ja ja bał się chodzić do dentysty.

Agnieszka

previous arrow
next arrow