Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

O NAS

Pierwsza wizyta

Robimy wszystko, aby wizyta u nas była dla Ciebie komfortowa i przyjemna! Twoje zdrowie i bezpieczeństwo od zawsze było dla nas priorytetem, dlatego gabinety wyposażyliśmy w niezbędne sprzęty i środki ochrony, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie.

1


 

Umówienie wizyty

Wizytę możesz umówić, dzwoniąc pod numer telefonu +48 69 18 18 388, wysyłając maila na adres kontakt@dental-factory.pl lub korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w linku poniżej.

 

Umów termin wizyty

 

Dwa dni przed umówionym terminem otrzymasz od nas SMS-a z prośbą o potwierdzenie obecności poprzez wiadomość SMS lub telefonicznie, jeśli takiego potwierdzenia nie otrzymamy.

2


 

Dokumentacja

Pacjentów, którzy będą u nas pierwszy raz prosimy, aby na wizytę przyszli 10-15 minut wcześniej. Dzięki temu wypełnisz niezbędną dokumentację – Kartę Pacjenta, Ankietę Stomatologiczną i Wywiad Lekarski.

3


 

Diagnostyka

Przed konsultacją wykonamy Ci dokumentację fotograficzną. Pozwoli nam ona dokładniej zaplanować leczenie i porównać efekty przed i po leczeniu.

Aby móc dokładnie zaplanować leczenie, konieczne będzie aktualne panoramiczne zdjęcie RTG lub tomografia 3D. Jeśli masz aktualne zdjęcia (nie starsze niż 2 miesiące), prosimy o zabranie ich na wizytę. Jeśli nie, możesz wykonać je u nas na miejscu przed konsultacją.

4


 

Konsultacja i plan leczenia

Konsultacja to czas, kiedy możemy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach dotyczących leczenia i nowego uśmiechu. Podczas wizyty dowiesz się, w jakim stanie są Twoje zęby. Otrzymasz od nas indywidualny plan leczenia, który obejmuje kilka wariantów, różniących się między sobą trwałością i ceną. Daje Ci to pewność, że w trakcie leczenia nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. 

Jeśli zdecydujesz się na leczenie, otrzymasz harmonogram kolejnych wizyt. Jeśli wyrazisz taką chęć, podczas pierwszej wizyty możemy rozpocząć już leczenie. Jeśli na tym etapie nie chcesz podejmować decyzji o rozpoczęciu leczenia, nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ustalonym terminie.

Dental Factory_21