Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

RTG i tomografia zębów we Wrocławiu

Dobra diagnostyka jest podstawą dalszego leczenia. W Dental Factory wykorzystujemy wyłącznie cyfrowe aparaty RTG, które ograniczają promieniowanie rentgenowskie do minimum, a jednocześnie dają bardzo wyraźne i precyzyjne zdjęcia. Umożliwia nam to dokładną ocenę stanu Twojej jamy ustnej i dobór odpowiedniego leczenia.

Wszystkie zdjęcia i badania niezbędne do zaplanowania i podczas leczenia wykonasz u nas na miejscu.

Tomograf komputerowy

Za pomocą tomografu uzyskujemy trójwymiarowy obraz rentgenowski Twoich zębów. Badanie takie jest dużo dokładniejsze od klasycznych zdjęć RTG. Jest niezbędne do zaplanowania leczenia implantologicznego, skomplikowanych ekstrakcji zębów i podczas leczenia kanałowego.

Skaner wewnątrzustny

Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć wirtualny model Twojego uśmiechu. Dzięki skanerowi obraz Twoich zębów pojawia się bezpośrednio na ekranie komputera. Nie jest już potrzebne pobieranie wycisku, co szczególnie doceniają pacjenci z odruchem wymiotnym. Uzyskany obraz jest dużo dokładniejszy i wyraźniejszy od tradycyjnego wycisku.

RTG Panoramiczne

Podstawowe zdjęcie przy planowaniu leczenia. Wykonujemy je każdemu pacjentowi co dwa lata. Pozwala na ocenę stanu kości szczęki i żuchwy, stanu zdrowia wszystkich zębów i przyzębia oraz obecności stanów zapalnych

RTG Cefalometryczne

Zdjęcie niezbędne w ortodoncji do zaplanowania leczenia ortodontycznego.

RTG Punktowe

Zdjęcia wewnątrzustne są niezbędne podczas leczenia kanałowego, do oceny próchnicy i szczelności wypełnień. Gabinety wyposażyliśmy w RTG przy unitach, dzięki czemu niezbędne podczas leczenia zdjęcia możemy wykonać bez przerywania wizyty i wstawania z fotela.

Lupy i kamery wewnątrzustne

Lepiej widzieć znaczy dokładniej leczyć! Dlatego wszystkie zabiegi i badania wykonujemy w powiększeniu. Dzięki temu uzyskujemy wyraźny obraz, niewidoczny gołym okiem. Taka praca jest dużo dokładniejsza i bardziej precyzyjna.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.