Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

Cennik

Poniżej znajdziesz ceny najczęstszych zabiegów w Dental Factory. Cennik ma charakter orientacyjny. Z pełnym cennikiem i kosztami leczenia zapoznamy Cię podczas konsultacji. Dla Twojej wygody akceptujemy płatności kartami płatniczymi i przelewem oraz możliwość rozłożenia płatności na raty w systemie MediRaty.

Chcesz poprawić swój uśmiech i rozpocząć leczenie? Konsultacja jest najlepszym sposobem na to, abyśmy mogli poznać Twoje oczekiwania i zaproponować odpowiednie leczenie. Otrzymasz plan i kosztorys leczenia, który obejmuje kilka różnych wariantów. Da Ci to pewność, że w trakcie leczenia nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty. Zapewniamy Ci też pełną diagnostykę RTG na miejscu – dysponujemy własną pracownią z RTG i tomografem komputerowym.

Konsultacja specjalistyczna z planem leczenia i kosztorysem100 zł + koszt zdjęć
Konsultacja implantologiczna150 zł
Przegląd stomatologiczny100 zł / stali pacjenci bezpłatnie
RTG panoramiczne100 zł
Tomografia komputerowaod 200 zł

Stosujemy kilka metod wybielania i różne preparaty wybielające, w zależności od wyjściowego koloru zębów i oczekiwań Pacjenta. Wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla szkliwa. Metodą wybielania, która daje najlepsze rezultaty jest metoda łączona – połączenie wybielania gabinetowego PrevDent i nakładek do wybielania w domu. Jeśli szukasz ekonomicznych rozwiązań, metodą wybielania odpowiednią dla Ciebie będą nakładki do wybielania domowego.

Wybielanie metodą łączoną 2550 zł
Wybielanie gabinetowe prevdent 1950 zł
Wybielanie nakładkowe 1150/1350 zł

Licówki porcelanowe to cienkie płatki porcelany przyklejane do zewnętrznej powierzchni zęba. Pozwalają poprawić kształt I kolor zębów. Licówki porcelanowe wykonujemy w systemie cad-cam, na podstawie skanów 3D, bez pobierania wycisków. Alternatywą dla licówek porcelanowych jest bonding kompozytowy – licówki wykonane z kompozytu podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Chcesz poprawić estetykę uśmiechu? Leczenie estetyczne rozpoczynamy od „cyfrowego projektu uśmiechu”. Dzięki niemu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał twój uśmiech, zanim wykonamy jakiekolwiek zabiegi.

Licówka porcelanowa 2250 zł
Licówka kompozytowa – bonding 800 zł

Protezy elastyczne to jeden z najpopularniejszych rodzajów protez. Są lekkie, nie ruszają się podczas mówienia I jedzenia. Jeśli masz problemy z przyzębiem I dziąsłami, najlepszym rozwiązaniem będzie proteza szkieletowa. Odbudowuje ona brakujące zęby, a dodatkowo chroni kość przed zanikiem. Jeśli nie akceptujesz jakichkolwiek klamer – “Haczyków”, najlepszym rozwiązaniem będzie proteza bezklamrowa na zatrzaskach

Proteza elastyczna2400 zł
Proteza szkieletowa2400 zł
Proteza bezklamrowa3000 zł
Proteza całkowita z zębami kompozytowymi2200 zł

Korony i mosty cyrkonowe i pełnoceramiczne gwarantują najlepszą estetykę i są nie do odróżnienia od własnych zębów. Korony te wykonujemy szczególnie w przypadku górnych zębów, w systemie CAD-CAM na podstawie skanów 3D, bez pobierania wycisków. Korony i mosty na pobdudowie z metalu są tańszym rozwiązaniem i mogą być z powodzeniem wykorzystywane do odbudowy bocznych zębów, którymi żujemy pokarmy.

Korona cyrkonowa / pełnoceramiczna 2250 zł
Korona porcelanowa (na metalu) 1600 zł
Most porcelanowy odbudowujący jeden brakujący ząb 4800 zł
Most cyrkonowy odbudowujący dwa zęby 6400 zł
Most adhezyjny bez szlifowania zębów 1950 zł

Implant to element zastępujący korzeń zęba. Leczenie zależy od tego, czy brakuje Ci jednego, czy kilku zębów. Jeśli brakuje Ci pojedynczych zębów, najlepszym rozwiązaniem będzie implant z koroną. W przypadku braku kilku zębów odpowiedni będzie most oparty na implantach.

Implant z koroną 7000 zł
Most na implantach od 14 000 zł
Usunięcie zęba stałego od 450 zł
Usunięcie ósemki od 550 zł

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu. Aparat na zęby służy do przywracania właściwego ustawienia zębów w łuku oraz kontaktów między zębami górnymi i dolnymi.

Konsultacja ortodontyczna 150 zł
Aparat stały metalowy 2400 zł
Aparat stały estetyczny 3500 zł

Zależy Ci na tym, aby leczenie ortodontyczne było dyskretne, praktycznie niewidoczne, a higiena zębów jak najlepsza? Najlepszym rozwiązaniem będą przezroczyste nakładki, indywidualnie dopasowane do Twoich zębów. Możesz je ściągać do posiłków, mycia zębów i podczas ważnych uroczystości.

Nakładki ortodontyczne invisalign (pełen komplet) od 12 000 zł
Nakładki ortodontyczne spark (pełen komplet) od 8000 zł

Wypełnienia kompozytowe – tzw. “plomby” to najczęstsza metoda leczenia próchnicy w zębach. Jeżeli ubytek w zębie jest głęboki, konieczne może być leczenie kanałowe zęba. Przeprowadzamy je bezboleśnie, w znieczuleniu, przy użyciu mikroskopu, w koferdamie. Jeśli ząb jest mocno zniszczony, alternatywą dla wypełnień są inlaye wykonywane w laboratorium protetycznym.

Wypełnienie kompozytowe tzw. plomba od 320 zł
Leczenie kanałowe pod mikroskopem od 1000 zł
Powtórne leczenie kanałowe – tzw. Reendo od 1150 zł
Inlay kompozytowy 1300 zł

Zabiegi profilaktyczne pozwalają pozbyć się kamienia i osadów nazębnych. Aby utrzymać zęby i dziąsła w dobrym stanie zalecamy, aby były wykonywane średnio co pół roku. Wykorzystujemy do tego celu skalery i piaskarki EMS z technologią NO-PAIN, dzięki którym zabieg jest dużo bardziej komfortowy i praktycznie bezbolesny.

Kompleksowa higienizacjaod 350 zł
Piaskowanie metodą air-flow 250 zł
Fluoryzacja, remineralizacja 100 zł

Szyny relaksacyjne to przezroczyste nakładki, wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie wycisku górnych i dolnych zębów. Stosuje się je w celu redukcji zaciskania zębów i u bruksistów. Jedną ze skuteczniejszych metod leczenia bruksizmu jest podanie w okolicę mięśni botoksu, który osłabi ich aktywność.

Szyna relaksacyjna500 zł
Leczenie botoksem1300 zł
Cennik medycyny estetycznej DO POBRANIA