Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Licówki porcelanowe we Wrocławiu

licowki-porcelanowe

Chcesz poprawić estetykę swojego uśmiechu? Licówki porcelanowe przyklejone na przednią powierzchnię zębów, nadają im zupełnie nowy kształt i kolor.  Licówki porcelanowe to bardzo cienkie płatki porcelany. Dzięki nim możemy zapewnić Ci słynny “holywoodzki uśmiech”. Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy mają zdrowe zęby, ale są niezadowoleni z ich wyglądu.

Jak powstają Twoje licówki?

Na wykonanie licówek porcelanowych najczęściej potrzebujemy dwie, albo trzy wizyty. Aby wykonać licówki, musimy ząb nieznacznie oszlifować – zmniejszyć go z zewnętrznej strony. Jest to zabieg zupełnie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu. Następnie pobieramy skany 3D zębów i przymierzamy licówki tymczasowe. Dzięki nim możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój uśmiech. Nigdy nie opuścisz gabinetu “bez zębów”.

Dlaczego warto wybrać licówki  w Dental Factory?

Estetyczne podejście do leczenia

Wiemy, że najważniejszy jest dla Ciebie efekt końcowy. Nie boimy się trudnych przypadków. Nasze doświadczenie i liczne szkolenia dają Ci gwarancję satysfakcjonującego efektu. W DENTAL FACTORY zebraliśmy lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu całe leczenie przeprowadzisz u nas na miejscu.

Wydłużona gwarancja

Porcelana jest równie piękna, co wytrzymała. Na wykonane licówki dajemy Ci nawet 3 lata gwarancji. Licówki mogą służyć nawet przez 10-15 lat, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać. Udzielimy Ci wszelkich porad dotyczących pielęgnacji zębów z licówkami, dzięki czemu będziesz się cieszyć swoim uśmiechem przez długi czas! Produkty niezbędne do prawidłowego dbania o Twoje licówki możesz kupić na miejscu, w naszym sklepie.

Stomatologia cyfrowa – skan zamiast wycisku

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego nowego uśmiechu. Laboratorium projektuje i frezuje – wycina Twoje licówki. Następnie są ręcznie barwione, aby uzyskać naturalne detale. Dzięki temu ostateczne licówki są perfekcyjne, idealnie szczelne i naturalne.

Konsultacja on-line

Poznaj plan, harmonogram i całkowity koszt leczenia.

Formularz kontaktowy

Bez ukrytych kosztów

Zobacz swój przyszły uśmiech zanim wykonamy jakiekolwiek zabiegi na Twoich zębach. Po szlifowaniu zębów zakładamy licówki tymczasowe. Pozwalają przetestować nowy uśmiech z przyjaciółmi i rodziną. Dopiero po Twojej akceptacji cementujemy na stałe licówki ostateczne.

Projektowanie uśmiechu

Zdjęcia RTG i tomografie 3D niezbędne przed rozpoczęciem leczenia wykonasz u nas na miejscu. Posiadamy nowoczesna pracownię RTG, wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat do zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

Jedna wizyta w gabinecie

Zdjęcia RTG i tomografie 3D niezbędne przed rozpoczęciem leczenia wykonasz u nas na miejscu. Posiadamy nowoczesna pracownię RTG, wyposażoną w tomograf komputerowy, aparat do zdjęć pantomograficznych i cefalometrycznych.

Nasi eksperci

Sebastian
Burdeński

lekarz dentysta 

ZAJMUJE SIĘ: Protetyka, Stomatologia estetyczna, Wybielanie

8 LAT DOŚWIADCZENIA
300+ ZAŁOŻONYCH LICÓWEK

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.