Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Implanty i chirurgia

chirurgia-stomatologiczna

Dzięki implantom uzupełnisz braki zębowe. Implanty to elementy w kształcie stożka, które zastępują korzeń zęba. Po umieszczeniu w kości osadzamy na nich korony, mosty protetyczne i protezy ruchome. 

Czym są implanty?

Implanty to kilkumilimetrowe „śrubki” – elementy w kształcie stożka, wykonane z tytanu, umieszczane w kości. Mają za zadanie zastąpić utracony korzeń zęba. Po umieszczeniu w kości zrastają się z nią, a na nich możemy osadzić koronę protetyczną, most, albo protezę. 

Za pomocą implantów możemy odbudować wszystkie braki zębów:

–  brak jednego zęba
–  brak dwóch i więcej zębów
–  braki wszystkich zębów

Możemy wszczepić tyle implantów, ile zębów Ci brakuje. Można też wszczepić mniejszą ilość implantów i wykonać na nich most. Jeśli brakuje Ci wszystkich zębów, możemy wykonać most oparty na kilku implantach, albo ruchomą protezę, która będzie się na nich stabilnie i mocno trzymać.

Jakie są zalety implantów?

Trwałość. Jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać, mogą służyć nawet całe życie.

Bezpieczeństwo. Nie wymagają ingerencji w sąsiednie zęby.Komfort. Funkcjonują jak Twoje własne zęby.

Wygoda noszenia protez. Jeśli decydujesz się na protezę na implantach, możesz mieć pewność, że nie będzie się ona ruszać.

Najlepsza estetyka, wymowa, jedzenie i odczuwanie smaków.

Czym jest chirurgia stomatologiczna?

Chirurgia stomatologiczna to dział stomatologii zajmujący się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. Jej celem jest eliminacja zakażeń w jamie ustnej, regeneracja kości przed leczeniem protetycznym, leczenie chorób przyzębia. Dotychczas zabiegi chirurgii stomatologicznej kojarzone były z bólem. Dziś, dzięki nowoczesnym znieczuleniom gwarantujemy całkowite zniesienie bólu, nawet w bardzo skomplikowanych zabiegach.

Oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych, resekcje. Dzięki zastosowaniu znieczulenia, wszystkie zabiegi odbywają się całkowicie bezboleśnie.

Najczęściej wykonywane zabiegi chirurgii stomatologicznej:

+ Ekstrakcje zębów (usunięcie zęba)
+ Usuwanie ósemek i zębów zatrzymanych
+ Resekcje wierzchołków korzeni zębów
+ Usuwanie torbieli
+ Usuwanie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej
+ Plastyka wędzidełek warg i języka


Nie widzisz zabiegu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Są duże szanse, że go wykonujemy.

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Nasi eksperci

Bartłomiej
Pogorzelski

chirurg stomatolog, implantolog


ZAJMUJE SIĘ: Chirurgia stomatologiczna, Implanty 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.