Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

Zobacz efekty naszego leczenia

Mosty cyrkonowe

Pani Ania borykała się z problemem mocno startych zębów przednich i brakiem zębów bocznych, który utrudniał jej gryzienie. Nie podobał się jej też kolor i kształt zębów. Zdecydowaliśmy się na wykonanie mostu cyrkonowego. Ze względu na brak bocznych zębów wzmocniliśmy go szklanym podparciem. Pozostałe zęby odbudowaliśmy bondingiem. Po zakończonym leczeniu Pani Ania w końcu mogła cieszyć się pięknym uśmiechem, który od zawsze był jej marzeniem

CZAS LECZENIA

3 wizyty

 

PRZED
PO

Piaskowanie zębów

Pan Bartosz zgłosił się do nas w celu usunięcia przebarwień po kawie i herbacie. Usunęliśmy kamień, wykonaliśmy piaskowanie delikatną metodą EMS AIR-FLOW, dobraliśmy zestaw do domowej pielęgnacji i zaplanowaliśmy terminy przyszłych wizyt kontrolnych i higienizacyjnych.

CZAS LECZENIA

1 wizyta

45 minut

 

PRZED

Bonding kompozytowy

Pani Asi zależało na poprawie wyglądu przednich zębów, ale nie chciała ich szlifować pod licówki porcelanowe. Zaproponowaliśmy bonding kompozytowy, dzięki któremu bez szlifowania szkliwa mogliśmy delikatnie rozjaśnić zęby, wyrównać je i poprawić ich kształt.

CZAS LECZENIA

1 wizyta

 

PRZED
PO

Licówki porcelanowe

Pani Marta miała wykonywane licówki kompozytowe wiele lat temu. Zależało jej na tym, aby nowy uśmiech był piękny i biały. Po wysłuchaniu oczekiwań i kompleksowej diagnostyce zdecydowaliśmy się na wykonanie licówek porcelanowych.

CZAS LECZENIA

2 wizyty

10 dni

 

PRZED

Mosty cyrkonowe

Pan Piotr zgłosił się do nas, ponieważ był niezadowolony z wyglądu swojego uśmiechu. Miał założone stare mosty na boczne zęby, które były nieszczelne i wymagały wymiany. Zależało mu też na tym, aby przywrócić wygląd zębów jak za dawnych lat. Wykonaliśmy mosty cyrkonowe, które idealnie naśladują własne zęby.

CZAS LECZENIA

2 wizyty

10 dni

 

PRZED
PO

Mosty porcelanowe

Pan Jarosław przyszedł do nas z zamiarem wymiany starych mostów wykonanych w dolnej szczęce i mocno zniszczonymi sąsiednimi zębami. Wykonaliśmy leczenie kanałowe części zębów, wyleczyliśmy ubytki próchnicowe, a w kolejnym etapie założyliśmy porcelanowy most. Odbudował on brakujące zęby, wzmocnił zęby po leczeniu kanałowym i poprawił estetykę uśmiechu.

CZAS LECZENIA

2 wizyty

10 dni

 

PRZED
PO

Korony i mosty porcelanowe

Pacjent przyszedł do nas w celu odbudowy brakujących bocznych zębów i poprawy estetyki przedniej części uśmiechu. Wypełniliśmy wszystkie braki zębowe za pomocą estetycznych koron i mostów porcelanowych.

CZAS LECZENIA

3 wizyty

14 dni

 

PRZED
PO

Wybielanie zębów

Dzięki połączeniu bezpiecznego wybielania PrevDent w gabinecie z nakładkami do domowego wybielania udało nam się rozjaśnić zęby o 5 odcieni.

CZAS LECZENIA

Wybielanie w gabinecie – 1 wizyta

Wybielanie nakładkowe na noc 7 dni

 

PRZED
PO

Licówki porcelanowe

Pan Damian zgłosił się do nas w celu poprawy uśmiechu i wykonania licówek porcelanowych na górne zęby. Zależało mu na naturalnym, estetycznym uśmiechu. Wykonaliśmy licówki porcelanowe na górne siekacze (jedynki i dwójki) i trójki.

CZAS LECZENIA

2 wizyty

7 dni

 

PRZED
PO