Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Higienizacja

Dental Factory_40

Doskonale wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Szczególną rolę przykładamy do regularnie wykonywanych zabiegów profilaktycznych. Mają one na celu wzmocnienie zębów i dziąseł oraz ich ochronę przed próchnicą i chorobami przyzębia – paradontozą. 

Polecamy zabieg kompleksowego oczyszczania zębów z kamienia nazębnego (skaling metodą EMS NO-PAIN), osadów i przebarwień (piaskowanie AIR-FLOW) oraz remineralizacji.

W Dental Factory dysponujemy całą gamą rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać higienizację w Dental Factory?

Komfort i leczenie bez bólu

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

Bezpieczeństwo

Sterylny sprzęt, jednorazowe narzędzia i materiały, ulepszone środki ochrony osobistej, najlepsze materiały.

Więcej widzieć – lepiej leczyć

Mikroskop, lupy i kamery powiększające pozwalają nam dostrzec najmniejsze szczegóły.

Jasna polityka cenowa

Mikroskop, lupy i kamery powiększające pozwalają nam dostrzec najmniejsze szczegóły.

Sklep dla pacjentów

Wszystkie środki do higieny jamy ustnej możesz kupić u nas na miejscu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i możesz mieć pewność, że proponujemy Ci wyłącznie to, co sami sprawdziliśmy i co jest najlepsze.

Tylko te zabiegi, których potrzebujesz

Najważniejsze… Nigdy nie polecimy Ci zabiegów, których nie potrzebujesz.

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Poznaj najczęściej wykonywane zabiegi higienizacyjne

Usuwanie kamienia – skaling

Pozwala pozbyć się twardych złogów kamienia, powodujących krwawienie, stan zapalny dziąseł i paradontozę. Wykorzystujemy do tego celu sprzęt pracujący w technologii NO-PAIN, dzięki czemu zabieg jest dużo bardziej komfortowy.

Usuwanie osadów – piaskowanie

Pozwala usunąć osady po kawie, herbacie, nikotynie, czy czerwonym winie. Piasek dociera w miejsca, których oczyszczenie jest niemożliwe innymi metodami – np. w wąskie przestrzenie między zębami i bruzdy.

Do piaskowania wykorzystujemy ultradelikatny piasek AIR-FLOW, który bardzo skutecznie usuwa przebarwienia, a jednocześnie nie drażni dziąseł i śluzówki.

Remineralizacja

Nieodłączny element higienizacji. Wzmacnia szkliwo zębów, zmniejsza ich wrażliwość i chroni przed próchnicą.

Nasi eksperci

Najważniejsi są ludzie. To oni sprawiają, że wizyta u nas daje Ci powody do uśmiechu. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. To sprawia, że Pacjenci do nas wracają!

Monika
Kołodziejczyk

Higienistka stomatologiczna 

Zajmuje się: wybielanie zębów, skaling, piaskowanie, instruktaż higieny jamy ustnej

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Już od ponad 10 lat z zamiłowaniem wykonuje zabiegi wybielania zębów i zabiegi profilaktyczne. W pracy najważniejsze dla niej jest zadowolenie pacjenta oraz ciągły rozwój zawodowy. Monika jest również wykładowcą na kierunku „Higienistka stomatologiczna”, gdzie może się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.