Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Ortodoncja

dobry-ortodonta-wroclaw-dental-factory

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu. Aparat na zęby służy do przywracania właściwego ustawienia zębów w łuku oraz kontaktów między zębami górnymi i dolnymi. Leczenie ortodontyczne możemy przeprowadzić w każdym wieku. Czasami może być konieczne nawet w starszym wieku, aby móc wykonać protezy i mosty protetyczne. Jednym z najnowszych aparatów dostępnych na rynku jest Spark i Invisalign. Zęby są przesuwane za pomocą przezroczystych, praktycznie niewidocznych, indywidualnych nakładek. Aparat taki można zdejmować do posiłków, mycia zębów i podczas ważnych spotkań.

+ Leczymy dorosłych i dzieci
+ Aparaty stałe klasyczne i przezroczyste-estetyczne
+ Aparaty ruchome dla dzieci
+ Leczenie nakładkami Spark
+ Invisalign

 

Dlaczego warto wybrać ortodoncję w Dental Factory?

Komfort i leczenie bez bólu

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

Estetyczne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy jest dla Ciebie ostateczny efekt, dlatego zawsze dbamy o to, żeby był on estetyczny i trwały.

Ugryziemy każdy problem

Nie boimy się trudnych przypadków. Nasze doświadczenie i liczne szkolenia dają Ci gwarancję satysfakcjonującego efektu. W DENTAL FACTORY zebraliśmy lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu całe leczenie przeprowadzisz u nas na miejscu.

Dajemy Ci wybór

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan leczenia w kilku wariantach, różniących się estetyką, czasem trwania leczenia i ceną.

Jasna polityka cenowa

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen kosztorys. Dzięki temu nie zaskoczą Cię w trakcie leczenia dodatkowe koszty. Poznasz też możliwości leczenia ratalnego.

Cyfrowa ortodoncja

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków, których pacjenci tak bardzo nie lubią. Dzięki skanerom 3D mamy możliwość wykonania skanu Twoich zębów i przygotowania wizualizacji Twojego przyszłego uśmiechu.

Nasi eksperci

Marcelina
Gacek

Specjalista ortodonta

ZAJMUJE SIĘ: Ortodoncja dorosłych i dzieci, Leczenie nakładkowe

Jest absolwentką wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła w 2015 roku z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodotycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, zarówno dzieci, jak i pacjentów dorosłych. Ceni dobry kontakt z pacjentami i ich zadowolenie.

Poznaj ceny aparatów ortodontycznych we Wrocławiu

APARAT STAŁY METALOWY (cena za 1 łuk) – 2400 zł
APARAT STAŁY ESTETYCZNY (cena za 1 łuk) – 3500 zł

Zależy Ci na tym, aby leczenie ortodontyczne było dyskretne, praktycznie niewidoczne? A higiena zębów jak najlepsza? Najlepszym rozwiązaniem będą przezroczyste nakładki, indywidualnie dopasowane do Twoich zębów. Możesz je ściągać do posiłków, mycia zębów i podczas ważnych uroczystości.

NAKŁADKI ORTODONTYCZNE INVISALIGN (pełen komplet) – od 12000 zł
NAKŁADKI ORTODONTYCZNE SPARK (pełen komplet) – od 8000 zł

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.