Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

leczenie

Leczenie kanałowe

Plastic,Model,Of,A,Human,Jaw.,Dentist,Demonstrates,Problems,With

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest ratunkiem dla zębów mocno zniszczonych i z głęboką próchnicą. Prawidłowo przeprowadzone może przedłużyć utrzymanie zębów na wiele lat. 

Leczenie kanałowe wykonujemy wtedy, gdy próchnica jest na tyle głęboka, że sięga wgłąb miazgi. Leczenie kanałowe jest szansą na uratowanie zębów, które dawniej skazane były na usunięcie. Polega ono na usunięciu zakażonej miazgi znajdującej się we wnętrzu zęba, a następnie odpowiednim poszerzeniu, odkażeniu kanałów i ich szczelnym wypełnieniu. Ząb leczony kanałowo może służyć jeszcze przez wiele lat, być filarem korony, albo mostu protetycznego.

Leczenie kanałowe wykonujemy zawsze pod mikroskopem, który powiększa obraz zęba 25-krotnie. Zapewnia to precyzję niemożliwą do osiągnięcia innymi metodami. Dzięki niemu leczenie takie jest bardziej dokładne i skuteczniejsze. Zajmujemy się też powtórnym leczeniem kanałowym – tzw. reendo zębów, które dawniej były leczone kanałowo i które wymagają jego powtórzenia.

Dlaczego rozpocząć leczenie kanałowe zębów w Dental Factory?

Komfort i leczenie bez bólu

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

RTG na miejscu

Zdjęcia RTG i tomografię komputerową niezbędne do leczenia wykonujemy na miejscu, co znacznie skraca czas leczenia i konieczność dodatkowych wizyt.

Estetyczne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy jest dla Ciebie ostateczny efekt, dlatego zawsze dbamy o to, żeby był on estetyczny i trwały.

Ugryziemy każdy problem

Nie boimy się trudnych przypadków. Nasze doświadczenie i liczne szkolenia dają Ci gwarancję satysfakcjonującego efektu. W DENTAL FACTORY zebraliśmy lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu całe leczenie przeprowadzisz u nas na miejscu.

Dajemy Ci wybór

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan leczenia w kilku wariantach, różniących się estetyką, czasem trwania leczenia i ceną.

Jasna polityka cenowa

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen kosztorys. Dzięki temu nie zaskoczą Cię w trakcie leczenia dodatkowe koszty. Poznasz też możliwości leczenia ratalnego.

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Leczenie kanałowe na jednej wizycie?

Dzięki zastosowaniu urządzeń do poszerzania, odkażania i wypełniania kanałów, aparatu RTG przy fotelu, możliwości wykonania tomografii 3D na miejscu, leczenie staramy się rozpoczynać i kończyć podczas jednej wizyty. Leczenie endodontyczne jest całkowicie bezbolesne – przeprowadzamy je w znieczuleniu miejscowym, albo w znieczuleniu komputerowym WAND.

Nasi eksperci

Ewa
Woziwodzka

lekarz dentysta 

Magdalena
Trasa

lekarz dentysta 

Chcesz rozpocząć leczenie, ale brakuje Ci środków?

Umów się na konsultację w naszym Centrum, poznaj plan i całkowity koszt leczenia. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji on-line. Zastanawiasz się nad kredytowaniem leczenia? Wszystkie zabiegi w Dental Factory możesz opłacić korzystając wygodnego z systemu ratalnego MediRaty. Dalsze kroki pomożemy Ci zorganizować na miejscu.

Okres spłaty do 5 lat
Minimum formalności
Finansowanie do 50 tysięcy złotych

Chcesz dowiedzieć się więcej?

UMÓW SIĘ
NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz i umów się na konsultację dotyczącą stomatologii estetycznej. Poznasz rozwiązania, jakie pozwolą odmienić wygląd Twoich zębów. Otrzymasz od nas plan i kosztorys leczenia.

NASZE
CENY

Szukasz pełnej opieki stomatologicznej we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszą ofertą i orientacyjnymi cenami.
Przejdź do cennika naszych usług.

LECZENIE
NA RATY

Chcesz rozpocząć leczenie, ale nie masz wystarczających środków finansowych? Poznaj możliwości finansowania ratalnego w Dental Factory.

PIERWSZA
WIZYTA

Chcesz zadbać o zdrowie swoich zębów, albo poprawić wygląd uśmiechu? Zapisz się na konsultację. Dowiesz się w jakiej kondycji są Twoje zęby, poznasz możliwości leczenia i otrzymasz wstępny plan leczenia w kilku wariantach.