Dental Factory

+48 69 18 18 388
EN UA PL
EN UA PL

O NAS

Dlaczego Dental Factory?

DENTAL FACTORY stworzyliśmy w samym centrum Wrocławia z myślą o Pacjentach szukających nowoczesnegoi bezbolesnego leczenia stomatologicznego.

Dental Factory_37

Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, ortodoncji dzieci i dorosłych, leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign i Spark, na leczenia kanałowego pod mikroskopem, implantów i chirurgii, stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej i profilaktyki. Naszym Pacjentom pomagamy też w nagłych sytuacjach, jak odklejona korona, ból zęba, złamana proteza.

Oferujemy Ci pełną diagnostykę

Niezbędne zdjęcia RTG i tomografię 3D wykonasz u nas na miejscu, co znacznie skraca czas leczenia. Pracujemy według światowych standardów. Wraz z rozwojem nauki i technologii stale wyposażamy nasze gabinety w nowy sprzęt, w tym w skaner wewnątrzustny 3D, mikroskopy, lupy i kamery, dzięki którym leczenie jest skuteczniejsze i dokładniejsze.

dental-factory-onas3

Plan i kosztorys leczenia

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan i kosztorys leczenia, dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Leczenie możesz sfinansować korzystając z wygodnych MediRat. 

Jesteśmy świadomi wysokiej jakości naszych usług, dlatego dajemy Ci gwarancję na wykonywane przez nas leczenie. Daje Ci ona poczucie bezpieczeństwa, a nas zobowiązuje do jak największej dokładności.

4

Nowoczesne gabinety

7

Lat na rynku

8

Doświadczonych lekarzy

5000+

Zadowolonych pacjentów

Komputerowe znieczulenie

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA. Wand to niezwykłe urządzenie. Z wyglądu w niczym nie przypomina strzykawki. Dzięki niemu podanie znieczulenia jest delikatne, ale jednocześnie niesamowicie skuteczne. O Twoim komforcie decyduje tutaj komputer – to on, a nie lekarz, steruje tempem podania znieczulenia.

dental-factory-onas2