Chwila cierpliwości...

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Wand to niezwykłe urządzenie. Z wyglądu w niczym nie przypomina strzykawki. Dzięki niemu podanie znieczulenia jest delikatne, ale jednocześnie niesamowicie skuteczne. Wszystko zaczyna się od ustawienia niewielkiego komputera, do którego wężykiem podłączona jest końcówka przypominająca cienki długopis, zakończona niewielką igłą. O Twoim komforcie decyduje tutaj komputer – to on, a nie lekarz, steruje tempem podania znieczulenia.

znieczulenie komputerowe wand Wrocław
Jak wygląda znieczulenie?

Miejsce podania znieczulamy najpierw smakowym żelem. Następnie przykładamy końcówkę – bez żadnego wkłuwania – do dziąsła i bezboleśnie zaczynamy podawać płyn znieczulający. Następnie bardzo powoli zaczynamy wprowadzać igłę w kierunku zębów. Dla Ciebie będzie to praktycznie niewyczuwalne.

Kiedy końcówka Wand dotrze do miejsca, gdzie ma zostać wprowadzony płyn znieczulający wówczas komputer aplikuje płyn z tzw. prędkością fizjologiczną. Oznacza to, że jest on dostarczany na tyle wolno, by ciśnienie wprowadzanego płynu nie rozpierało tkanek i nie wywoływało odczucia bólu, bądź dyskomfortu. Całość procesu trwa do ok. 2 minut, a po jego zakończeniu możemy od razu rozpocząć zabieg.
Kiedy je stosujemy?

Znieczulenie Wand może być stosowane w większości zabiegów, podczas których możesz odczuwać ból, czyli:

> opracowywanie ubytków (próchnicy) przed założeniem wypełnienia (plomby)
> leczenie kanałowe
> szlifowanie zębów pod korony, mosty i licówki
> usuwanie kamienia i piaskowanie
Ile kosztuje znieczulenie WAND?

Koszt znieczulenia WAND to 40zł.

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Wizyta przebiegła z bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Dzięki fachowemu podejściu do pacjenta oraz dobremu znieczuleniu wcale nie poczułam bólu. Polecam!”
Joanna
“Trafiłem do kliniki z zamiarem odbudowy zęba. Proces przebiegł sprawnie, bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam!”
Bartosz
“ 🌹 Mój paniczny lęk przed dentystą minął kiedy pierwszy raz trafiłam do Dental Factory 😁 a to dzięki przemiłej i profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do pacjenta. Bardzo przyjazny gabinet. Polecam z całego 💙”
Marzena