Chwila cierpliwości...

Poznaj nową markę na mapie Wrocławia! Zapraszamy do miejsca stworzonego z myślą o profesjonalnym, bezpiecznym wybielaniu zębów i profilaktyce.

White by Dental Factory wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt - ultrawygodne fotele stomatologiczne, najbezpieczniejszą lampę do wybielania zębów PrevDent, piaskarkę EMS AIRFLOW i delikatne skalery do usuwania kamienia nazębnego w technologii NO-PAIN firmy EMS, lidera profilaktyki stomatologicznej.

wybielanie zębow Wrocław lampa laser prevdent
wybielanie zębow Wrocław lampa laser prevdent
wybielanie zębow Wrocław lampa laser prevdent

Wszystko, co musisz wiedzieć o wybielaniu zębów

Wybielanie zębów pozwala w szybki i bezpieczny sposób przywrócić ich biel. Gwarantujemy skuteczne rozjaśnienie zębów o kilka odcieni. Efekt utrzymuje się nawet do 3 lat.

Wybielanie zębów to dzisiaj jeden z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej. Pozwala przywrócić naturalną biel zębów, pozbyć się przebarwień po kawie, herbacie, czerwonym winie i nikotynie, a także po lekach - np. po tetracyklinie.

Wybielanie polega na nałożeniu na zęby preparatów chemicznych, które wnikają wgłąb szkliwa i utleniają - rozpuszczają przebarwienia. Istnieją przebarwienia, które nie dają się skutecznie usunąć podczas zabiegu wybielania. Konieczne może być wtedy wykonanie bondingu albo licówek.

wybielanie zębow we Wroclawiu

Co nas wyróznia?

BEZPIECZEŃSTWO

Proponujemy Ci wyłącznie takie zabiegi, z których sami korzystamy, i z których korzystają nasi najbliżsi. Są sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne.
> skuteczne, szybkie i delikatne wybielanie
> nie uszkadza szkliwa zębów


DŁUGOTRWAŁY EFEKT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wybielaniu zębów, kupiamy się na tym, aby efekty wybielania były widoczne przez kilka lat. Dysponujemy ośmioma metodami wybielania zębów żywych i martwych.
> rozjaśnienie zębów nawet o kilka odcieni
> z lub bez noszenia szyn w nocy


STOMATOLOGIA CYFROWA - SKAN ZAMIAST WYCISKU!

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego uśmiechu. Laboratorium projektuje i frezuje - wycina Twoje szyny do wybielania. Dzięki temu ostateczne są perfekcyjnie dopasowane i idealnie szczelne.


DBAMY O TWÓJ KOMFORT

Robimy wszystko, aby leczenie przebiegło dla Ciebie w sposób komfortowy!
DARMOWA KONSULTACJA ON-LINE - poznaj plan, harmonogram i całkowity koszt leczenia
DIAGNOSTYKA RTG NA MIEJSCU - zdjęcia RTG niezbędne przed wybielaniem wykonasz u nas na miejscu
JEDNA WIZYTA W GABINECIE - najczęściej tylko jedna wizyta wystarczy, abyś mógł cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem!
BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW - opłata za wybielanie jest jednorazowa. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów
Wybielanie zębow we Wroclawiu

Wybierz metodę wybielania zębów najlepszą dla Ciebie

METODA ŁĄCZONA

Jest najczęściej polecaną metodą wybielania. Jest to połączenie czyszczenia zębów, wybielania zębów preparatem PrevDent oraz nakładek do wybielania zębów w domu. Jest to metoda polecana także w przypadku silnych przebarwień i zębów, które nie dają się wybielić innymi metodami. Jest w pełni bezpieczna i łagodna dla zębów.
> jednoczesne wybielanie, odwrażliwianie i odbudowa szkliwa
> najsilniejszy i najtrwalszy efekt, mniejsze ryzyko powrotu przebarwień
CENA: 2550zł

WYBIELANIE GABINETOWE PREVDENT

PrevDent to najnowsza metoda wybielania w gabinecie. Dzięki delikatnemu i skutecznemu działaniu, wypiera preparaty takie jak Beyond. Poza substancjami wybielającymi preparat zawiera w swoim składzie nano-hydroksyapatyt, który odbudowuje szkliwo, nadaje mu połysk i jednocześnie zmniejsza nadwrażliwość po wybielaniu. Zabieg trwa najczęściej 2 godziny i rozjaśnia zęby o nawewt o 4 odcienie. Nie wymaga powtarzania.
> jednoczesne wybielanie, odwrażliwianie i odbudowa szkliwa
> idealny dla osób z nadwrażliwością zębów
CENA: 1750zł

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Wybielanie nakładkowe to prosta i skuteczna metoda wybielania. Otrzymujesz od nas żel wybielający oraz nakładki dokładnie dopasowane do Twoich zębów, które trzeba nosić kilka godzin w ciągu dnia lub zakładać na noc. Żel wybielający ma znacznie niższe stężenie, niż w przypadku wybielania w gabinecie, dlatego całkowity proces wybielania trwa około dwóch do trzech tygodni.
> małe ryzyko powrotu przebarwień
> preparaty do zakładania na noc lub kilka godzin w ciągu dnia
CENA: 1150zł
Wybielanie zębow Wrocław
=Sebastian Burdeński dentysta protetyk Wrocław

Nasi eksperci

SEBASTIAN BURDEŃSKI
Dentysta, założyciel Dental Factory

"Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. W centrum uwagi jesteś dla nas Ty i Twój uśmiech"
Zajmuje się: protetyka, stomatologia estetyczna, wybielanie

7
LAT DOŚWIADCZENIA
300
+
WYBIELONYCH UŚMIECHÓW
Czy wybielanie niszczy szkliwo?

Nie.

Wybielanie zębów to metoda bezpieczna, sprawdzona i skuteczna pod warunkiem, że jest wykonywana w gabinecie stomatologicznym, a zabiegi wykonuje wyłącznie zespół przeszkolonych lekarzy.
Czy wszystkie zęby się wybielą?

Możemy wybielić wszystkie zęby.

Mamy dostępnych kilka metod - nawet przy silnych przebarwieniach i przy zębach martwych. Aby rozpocząć wybielanie, dziąsła i zęby muszą być zdrowe.
Jak długo utrzymuje się efekt?

Nawet do 3 lat.

W zależności od diety i nawyków higienicznych efekt wybielania może utrzymać się nawet do trzech lat. Najlepsze rezultaty wybielania osiągniemy w tzw. metodzie łączonej.
Jak przebiega wybielanie?

1 KONSULTACJA I HIGIENIZACJA

Delikatne i dokładne czyszczenie zębów z kamienia i osadów. Dopiero po higienizacji możemy dostrzec wszystkie ubytki i nieszczelne wypełnienia, które trzeba wyleczyć przed wybielaniem.

2 RTG I PLAN LECZENIA

Cyfrowe, wykonywane w ciągu ułamka sekundy, z 80% mniejszym promieniowaniem. Otrzymasz od nas pełen plan i kosztorys. Nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty!

3 WYBIELANIE

Wybieramy metodę, która Ci najbardziej odpowiada i przystępujemy do zabiegu!:)
=Sebastian Burdeński dentysta protetyk Wrocław
Czy można wybielić martwy ząb?

Tak.

Często zdarza się, że zęby po leczeniu kanałowym zieniają barwę na sino-szarą. Takie przebarwienia tworzą się w wyniku pozostawienia w komorze zęba martwej miazgi, czy zbyt dużej ilości materiału wypełniającego kanał.
Aby wybielić martwy ząb, stosujemy technikę walking-bleach. Polega ona na założeniu preparatu wybielającego do wnętrza zęba. Proces wybielania wymaga zazwyczaj kilku wizyt (najczęściej 2-3) i trwa średnio dwa tygodnie.
Ile kosztuje wybielanie?

Cena wybielania zębów zależy od wybranej metody.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE (DOMOWE) - 1150zł
WYBIELANIE W GABINECIE METODĄ PREVDENT - 1750zł
WYBIELANIE METODĄ ŁĄCZONĄ - 2550zł
Czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty?

Jak najbardziej.

Nie dysponujesz pełną kwotą na leczenie, a chcesz je rozpocząć jak najszybciej? MediRaty to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci skorzystać z naszego leczenia.
Przykładowe wysokości rat na okres 24 miesięcy:
Wybielanie metodą łączoną - 140zł miesięcznie
Nakładki do wybielania domowego - 60zł miesięcznie

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)"
Kasia
“Jestem bardzo zadowolona z usługi Pana doktora Sebastiana ,bardzo miły i pomocny obsługa również przesympatyczna,. Polecam serdecznie 😀”
Jolanta
“Bardzo uprzejma oraz empatyczna obsługa. Wszystko wytłumaczone dokładnie. Ciepły kontakt z pacjentem. Czułam się dobrze zaopiekowana i wysłuchana. Ceny według mnie bardzo niskie. Gorąco polecam.”
Kamila
“Miałam okazję leczyć się w ostatnim czasie u doktora Sebastiana. Polecam każdemu! Dziąsła przestały mi krwawić, a zęby są wybielone. Pozdrawiam serdecznie! <3”
Ka Gaz