Chwila cierpliwości...

Wszyscy doskonale wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego szczególną rolę przykładamy do regularnie wykonywanych zabiegów profilaktycznych. Mają one na celu wzmocnienie zębów i dziąseł oraz ich ochronę przed próchnicą i chorobami przyzębia - paradontozą.

Umów się na profesjonalną higienizację w Dental Factory! Polecamy zabieg kompleksowego oczyszczania zębów z kamienia nazębnego (skaling metodą EMS NO-PAIN), osadów i przebarwień (piaskowanie AIR-FLOW) oraz remineralizacji BIO-REPAIR.

W Dental Factory dysponujemy całą gamą rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

skaling piaskowanie Wroclaw

Co nas wyróżnia?

KOMFORT& LECZENIE BEZ BÓLU

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Sterylny sprzęt, ulepszone środki ochrony osobistej i dużo więcej.

WIĘCEJ WIDZIEĆ - LEPIEJ LECZYĆ

Mikroskop, lupy i kamery powiększające pozwalają nam dostrzec najmniejsze szczegóły.

TYLKO TE ZABIEGI, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ

I najważniejsze... Nigdy nie polecimy Ci zabiegów, których nie potrzebujesz.

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Wand to niezwykłe urządzenie. Z wyglądu w niczym nie przypomina strzykawki. Dzięki niemu podanie znieczulenia jest delikatne, ale jednocześnie niesamowicie skuteczne. Wszystko zaczyna się od ustawienia niewielkiego komputera, do którego wężykiem podłączona jest końcówka przypominająca cienki długopis, zakończona niewielką igłą. O Twoim komforcie decyduje tutaj komputer – to on, a nie lekarz, steruje tempem podania znieczulenia.

skaling piaskowanie wrocław
Usuwanie kamienia - skaling

Pozwala pozbyć się twardych złogów kamienia, powodujących stan zapalny dziąseł i paradontozę.

Odkładający się kamień nazębny powoduje zapalenie dziąseł i w konsekwencji ich krwawienie. Skaling ultradźwiękowy polega na usunięciu go z powierzchni zębów.
Wykorzystujemy do tego celu skalery pracujące w technologii NO-PAIN, dzięki czemu zabieg jest dużo bardziej komfortowy. Po zakończeniu skalingu powierzchnia zębów jest piaskowana, aby pozbyć się przebarwień i ograniczyć odkładanie płytki w przyszłości.
Usuwanie osadow - piaskowanie

Pozwala usunąć osady po kawie, herbacie, nikotynie, czy czerwonym winie.

Polega na usunięciu osadów i przebarwień z zębów za pomocą piaskarki, która kieruje strumień piasku dentystycznego, powietrza i wody na zęby. Piasek dzięki temu dociera w miejsca, których oczyszczenie jest niemożliwe innymi metodami - np. w wąskie przestrzenie między zębami i bruzdy.
Do piaskowania wykorzystujemy ultradelikatny piasek AIR-FLOW, który bardzo skutecznie usuwa przebarwienia, a jednocześnie nie drażni dziąseł i śluzówki.
=Sebastian Burdeński dentysta protetyk stomatolog estetyczny Wrocław
Remineralizacja

Nieodłączny element higienizacji. Wzmacnia szkliwo zębów, zmniejsza ich wrażliwość i chroni przed próchnicą.

Nasi specjaliści

Najważniejsi są ludzie. To oni sprawiają, że wizyta u nas daje Ci powody do uśmiechu!
Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. To sprawia, że Pacjenci do nas wracają!

Sebastian Burdeński dentysta Wrocław
Sebastian Burdeński
dentysta
Natalia Zubel dentysta Wrocław
Natalia Zubel
dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Adam Kopka dentysta Wrocław
Adam Kopka
dentysta, endodonta
Magdalena Niedźwiecka stomatolog Wrocław
Magda Niedźwiecka
dentysta

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Do Pana Adama chodzę regularnie od ponad roku i nigdy nie czułem że moje zęby są w lepszych rękach. Z pełnym zaufaniem i przekonaniem polecam ten gabinet = ]"
meshu
“Bardzo profesjonalnie, dr Sebastian świetny, a pani doktor wyśmienita. Miałam robione kanałowe i obyło się bez bólu w trakcie jak i po zabiegu. Polecam wszystkim 🙂”
Daria
“Imponujący gabinet, ale najwspanialsi ludzie. Pan doktor Sebastian i doktor Adam, to dzięki nim mam nowy uśmiech. Dziękuję za ogrom pracy i świetną atmosferę w jakiej przebiegało leczenie. Profesjonalizm i talent. I oczywiście przemiła i ciepła Pani Natalia. Wspaniały zespół! Polecam wszystkim!!!”
Ela
“Nie ma się do czego przyczepić. Dr Adam Kopka podchodzi z pełnym profesjonalizmem, a przy tym stwarza przesympatyczną atmosferę. Wizyta sprawnie, punktualnie. Miejsce czyste, sterylne. Wszyscy mili i uśmiechnięci(widać po oczach, bo oczywiście maseczki na twarzach) Polecam :))”
Paulina