Chwila cierpliwości...

> Leczymy dorosłych i dzieci
> Aparaty stałe klasyczne i samoligaturujące
> Aparaty ruchome dla dzieci
> Leczenie nakładkami Invisalign

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu. Aparat na zęby służy do przywracania właściwego ustawienia zębów w łuku oraz kontaktów między zębami górnymi i dolnymi. Leczenie ortodontyczne możemy przeprowadzić w każdym wieku. Czasami może być konieczne nawet w podeszłym wieku, aby móc wykonać protezy i mosty protetyczne. Jednym z najnowszych aparatów dostępnych na rynku jest Invisalign. Zęby są przesuwane za pomocą przezroczystych, praktycznie niewidocznych indywidualnych nakładek. Aparat taki można zdejmować do posiłków, mycia zębów i podczas ważnych spotkań.

ortodonta aparat ortodontyczny na zęby Wroclaw

Co nas wyróżnia?

KOMFORT& LECZENIE BEZ BÓLU

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

ESTETYCZNE PODEJŚCIE

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy jest dla Ciebie ostateczny efekt, dlatego zawsze dbamy o to, żeby był on estetyczny i trwały.

UGRYZIEMY KAŻDY PROBLEM!

Nie boimy się trudnych przypadków. Nasze doświadczenie i liczne szkolenia dają Ci gwarancję satysfakcjonującego efektu. W DENTAL FACTORY zebraliśmy lekarzy wszystkich dziedzin stomatologii, dzięki czemu całe leczenie przeprowadzisz u nas na miejscu.

DAJEMY CI WYBÓR

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan leczenia w kilku wariantach, różniących się estetyką, czasem trwania leczenia i ceną.

JASNA POLITYKA CENOWA

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen kosztorys. Dzięki temu nie zaskoczą Cię w trakcie leczenia dodatkowe koszty. Poznasz też możliwości leczenia ratalnego.

CYFROWA ORTODONCJA

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków, których pacjenci tak bardzo nie lubią. Dzięki skanerom 3D mamy możliwość wykonania skanu Twoich zębów i przygotowania wizualizacji Twojego przyszłego uśmiechu.
=ortodonta Wrocław

Nasi eksperci

MARCELINA GACEK
specjalista ortodonta

"Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. W centrum uwagi jesteś dla nas Ty i Twój uśmiech"

Jest absolwentką wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła w 2015 roku z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodotycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych, a zdobyte doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce. Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i pacjentów dorosłych. Ceni dobry kontakt z pacjentami i ich zadowolenie.

Chęć niesienia pomocy przyczyniła się do udziału w projekcie ,,Dentysta w Afryce’’, który odbyła w ramach misji medycznej pod równikowym Kamerunie. Trudny pobyt w Afryce, bezpośrednio niesiona pomoc utwierdziły humanitarną wartość wybranego zawodu.

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Do Pana Adama chodzę regularnie od ponad roku i nigdy nie czułem że moje zęby są w lepszych rękach. Z pełnym zaufaniem i przekonaniem polecam ten gabinet = ]"
meshu
“Bardzo polecam. Kiedyś bardzo bałem się dentysty ale Pan Doktor sprawił że na każdą kolejną wizytę wracałem spokojny i zadowolony z postępów leczenia.”
Kacper
“Dzisiaj miałam wizytę u Pani dr Magdaleny Niedźwiedzkiej.Jestem bardzo zadowolona,polecam,pełen profesjonalizm.Najlepszy skaling i piaskowanie”
Camila
“ 🌹 Mój paniczny lęk przed dentystą minął kiedy pierwszy raz trafiłam do Dental Factory 😁 a to dzięki przemiłej i profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do pacjenta. Bardzo przyjazny gabinet. Polecam z całego 💙”
Marzena