Chwila cierpliwości...

Chcesz poprawić estetykę swojego uśmiechu? Licówki porcelanowe, przyklejone na przednią powierzchnię zębów, nadają im zupełnie nowy kształt i kolor.

Licówki porcelanowe to bardzo cienkie płatki porcelany. Dzięki nim możemy zapewnić Ci słynny "holywoodzki uśmiech". Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy mają zdrowe zęby, ale są niezadowoleni z ich wyglądu.

licow we Wroclawiu

Wszystko, co musisz wiedzieć o licówkach porcelanowych

Co możemy poprawić za pomocą licówek?

> kształt > kolor > ustawienie zębów > odbudować zęby starte, złamane, pokruszone > zamknąć przerwy - między zębami > wzmocnić cienkie szkliwo zębów > zakryć nieestetyczne wypełnienia (plomby) na zębach > zamaskować ustawienie zębów krzywych, jesli nie chcesz zakładać aparatu ortodontycznego

licowki porcelanowe Wrocław efekty przed po

Jakie są zalety licówek?

> nie kruszą się > nie przebarwiają > nie zmieniają koloru > są trwałe i szczelne

Licówki porcelanowe są idealnie dopasowane do zębów. Ceramika, z której wykonane są licówki porcelanowe, jest bardzo cienka, ale jednocześnie bardzo twarda i trwała, tak jak naturalne zęby. Dobrze pielęgnowane licówki porcelanowe przetrwają dziesięciolecia.

Jak powstają Twoje licówki?

Na wykonanie licówek porcelanowych najczęsciej potrzebujemy dwie wizyty. Aby wykonać licówki, musimy ząb nieznacznie oszlifować - zmniejszyć go z zewnętrznej strony. Jest to zabieg zupełnie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu. Następnie pobieramy wyciski i wykonujemy licówki tymczasowe. Nigdy nie opuścisz gabinetu "bez zębów".

stomatologia estetyczna licowki we Wroclawiu

Co nas wyróznia?

GWARANCJA NA LECZENIE

Porcelana jest równie piękna, co wytrzymała. Na wykonane licówki dajemy Ci nawet 5 lat gwarancji. Licówki mogą służyć nawet przez 15 lat, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać. Udzielimy Ci wszelkich porad dotyczących pielęgnacji zębów z licówkami, dzięki czemu będziesz się cieszyć swoim uśmiechem przez długi czas!


STOMATOLOGIA CYFROWA - SKAN ZAMIAST WYCISKU!

Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego nowego uśmiechu. Laboratorium projektuje i frezuje - wycina Twoje licówki. Następnie są ręcznie barwione, aby uzyskać naturalne detale. Dzięki temu ostateczne licówki są perfekcyjne i idealnie szczelne.


DBAMY O TWÓJ KOMFORT!

Robimy wszystko, aby leczenie przebiegło dla Ciebie w sposób komfortowy!

KONSULTACJA ON-LINE - Poznaj plan, harmonogram i całkowity koszt leczenia bez wychodzenia z domu!
PROJEKTOWANIE UŚMIECHU - Zobacz swój uśmiech zanim wykonamy jakiekolwiek zabiegi!
LICÓWKI TYMCZASOWE - Licówki tymczasowe pozwalają przetestować nowy uśmiech z przyjaciółmi i rodziną. Dopiero po Twojej akceptacji cementujemy na stałe licówki ostateczne.
stomatolog estetyczny licowki we Wroclawiu
=Sebastian Burdeński dentysta protetyk Wrocław

Nasi eksperci

SEBASTIAN BURDEŃSKI
Dentysta, założyciel Dental Factory

"Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. W centrum uwagi jesteś dla nas Ty i Twój uśmiech"
Zajmuje się: protetyka, stomatologia estetyczna, wybielanie

7
LAT DOŚWIADCZENIA
200
+
ZAŁOŻONYCH LICÓWEK
Czy wykonanie licówek jest bolesne?

Nie.

Proces szlifowania zębów pod licówki zawsze wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, abyś nie czuł żadnego bólu. Robimy wszystko, co możliwe, aby zapewnić Ci komfort podczas całego procesu leczenia:) Jeśli boisz się tradycyjnych znieczuleń strzykawką i igłą, możesz skorzystać ze znieczulenia komputerowego WAND STA.
Ile czasu trwa wykonanie licówek?

Nawet wykonanie licówek potrzebujemy trzy wizyty.

Na pierwszej rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, planujemy leczenie i pobieramy wyciski, aby móc przygotować projekt Twojego przyszłego uśmiechu.

Na drugiej wizycie przymierzamy próbne licówki, a po Twojej akceptacji, zęby są szlifowane. Wykonujemy licówki tymczasowe, dzięki czemu nasi pacjenci nigdy nie opuszczają gabinetu bez uzupełnienia tymczasowego. Następnie, w laboratorium protetycznym, technik wykonuje właściwe licówki.

Na trzeciej wizycie, po zaakceptowaniu przez Ciebie kształtu i koloru ostatecznych licówek, są one przyklejane w odpowiedniej pozycji na zęby.
=Sebastian Burdeński dentysta protetyk stomatolog estetyczny Wrocław
Ile kosztują licówki?

Koszt jednej licówki porcelanowej to 1950zł.

Szlifowanie, znieczulenia, skany, wykonanie licówki tymczasowej i ostatecznej wliczone są w cenę. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!
W jaki sposob licówki poprawiają wygląd twarzy?
Licówki porcelanowe od naszych dentystów zmieniają kształt, kolor i ogólny wygląd zębów. Ale poprawiając zęby, licówki mogą również zmienić kształt twarzy.
Po założeniu licówek często poprawiają one podtrzymanie ust. Licówki mogą również wzmacniać miękkie tkanki twarzy. To sprawia, że licówki są skutecznym sposobem na poprawę wyglądu i odmłodzenie twarzy.
Licówki czy wybielanie zębów?

Jeśli chcesz jedynie rozjaśnić swoje zęby, zaczynamy od wybielania zębów.

Jeśli uda się osiągnąć pożądany kolor zębów, licówki nie są konieczne. Jeśli nie, na wybielone zęby wykonujemy cieńsze licówki. Licówki wykonujemy też na zęby przebarwione w wyniku przyjmowania leków, ponieważ takie zęby wybielają się dużo trudniej.
Czy jest możliwość rozłożenia płatności na raty?

Jak najbardziej.

Nie dysponujesz pełną kwotą na leczenie, a chcesz je rozpocząć jak najszybciej? MediRaty to doskonałe narzędzie, które pozwoli Ci skorzystać z naszego leczenia.
Przykładowe wysokości rat na okres 24 miesięcy:
Komplet licówek na górne lub dolne zęby - 820zł miesięcznie
Pojedyncza licówka - 93zł miesięcznie

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Powierzyłam swoje zęby specjalistom z Dental Factory i to była najlepsza decyzja. Długo szukałam kogoś komu mogę zaufać w kwestii leczenia i odbudowy protetycznej. Byłam na wielu konsultacjach ale to tutaj znalazłam zrozumienie i fachową pomoc. Polecam wszystkim niezdecydowanym"
Patrycja
“Imponujący gabinet, ale najwspanialsi ludzie. Pan doktor Sebastian i doktor Adam, to dzięki nim mam nowy uśmiech. Dziękuję za ogrom pracy i świetną atmosferę w jakiej przebiegało leczenie. Profesjonalizm i talent. I oczywiście przemiła i ciepła Pani Natalia. Wspaniały zespół! Polecam wszystkim!!!”
Ela
“W ubiegłym roku robiła! koronki na jedynkach i dzięki temu zamiast krzywych zębów, mam piękny uśmiech i lubię się uśmiechać. Bardzo polecam Pana!”
Anna
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina