Chwila cierpliwości...

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest ratunkiem dla zębów mocno zniszczonych i z głęboką próchnicą. Prawidłowo przeprowadzone może przedłużyć utrzymanie zębów na wiele lat.

Leczenie kanałowe wykonujemy wtedy, gdy próchnica jest na tyle głęboka, że sięga wgłąb miazgi. Leczenie kanałowe jest szansą na uratowanie zębów, które dawniej skazane były na usunięcie. Polega ono na usunięciu zakażonej miazgi znajdującej się we wnętrzu zęba, a następnie odpowiednim poszerzeniu, odkażeniu kanałów i ich szczelnym wypełnieniu. Ząb leczony kanałowo może służyć jeszcze przez wiele lat, być filarem korony, albo mostu protetycznego.

Leczenie kanałowe wykonujemy zawsze pod mikroskopem, który powiększa obraz zęba 25-krotnie. Zapewnia to precyzję niemożliwą do osiągnięcia innymi metodami. Dzięki niemu leczenie takie jest bardziej dokładne i skuteczniejsze. Zajmujemy się też powtórnym leczeniem kanałowym - tzw. reendo zębów, które dawniej były leczone kanałowo i które wymagają jego powtórzenia.

leczenie kanałowe pod mikroskopem Wroclaw

Co nas wyróżnia?

KOMFORT& LECZENIE BEZ BÓLU

Ultrawygodne fotele, które pozwolą Ci się odprężyć. Pacjentom bojącym się tradycyjnych znieczuleń proponujemy znieczulenie komputerowe WAND.

RTG NA MIEJSCU

Zdjęcia RTG niezbędne do leczenia wykonujemy na miejscu, co znacznie skraca czas leczenia i konieczność dodatkowych wizyt.

ESTETYCZNE PODEJŚCIE

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy jest dla Ciebie ostateczny efekt, dlatego zawsze dbamy o to, żeby był on estetyczny i trwały.

UGRYZIEMY KAŻDY PROBLEM!

Leczymy zęby bardzo zniszczone, które inni lekarze często oceniają jako zęby do usunięcia. Wzmacniamy je specjalnymi wkładami z włókien szklanych, co znacznie wydłuża ich żywotność.

DAJEMY CI WYBÓR

Po zakończeniu leczenia kanałowego masz dwie możliwości odbudowy zęba: wypełnienie kompozytowe (tzw. biała plomba), albo inlay (nakład) lub koronka na zęba.

JASNA POLITYKA CENOWA

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen kosztorys. Dzięki temu nie zaskoczą Cię w trakcie leczenia dodatkowe koszty. Poznasz też możliwości leczenia ratalnego.

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Wand to niezwykłe urządzenie. Z wyglądu w niczym nie przypomina strzykawki. Dzięki niemu podanie znieczulenia jest delikatne, ale jednocześnie niesamowicie skuteczne. Wszystko zaczyna się od ustawienia niewielkiego komputera, do którego wężykiem podłączona jest końcówka przypominająca cienki długopis, zakończona niewielką igłą. O Twoim komforcie decyduje tutaj komputer – to on, a nie lekarz, steruje tempem podania znieczulenia.

znieczulenie komputerowe wand Wrocław
leczenie kanałowe mikroskop wrocław

Leczenie kanałowe na jednej wizycie?

Bez konieczności wielokrotnych wizyt u dentysty

Dzięki zastosowaniu urządzeń do poszerzania, odkażania i wypełniania kanałów, aparatu RTG przy fotelu, leczenie staramy się rozpoczynać i kończyć podczas jednej wizyty. Leczenie endodontyczne jest całkowicie bezbolesne - przeprowadzamy je w znieczuleniu miejscowym, albo w znieczuleniu komputerowym WAND.

Nasi specjaliści

Najważniejsi są ludzie. To oni sprawiają, że wizyta u nas daje Ci powody do uśmiechu!
Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. To sprawia, że Pacjenci do nas wracają!

Adam Kopka dentysta Wrocław
Adam Kopka
dentysta, endodonta
Magdalena Niedźwiecka stomatolog Wrocław
Magda Niedźwiecka
dentysta

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Do Pana Adama chodzę regularnie od ponad roku i nigdy nie czułem że moje zęby są w lepszych rękach. Z pełnym zaufaniem i przekonaniem polecam ten gabinet = ]"
meshu
“Bardzo polecam. Kiedyś bardzo bałem się dentysty ale Pan Doktor sprawił że na każdą kolejną wizytę wracałem spokojny i zadowolony z postępów leczenia.”
Kacper
“Dzisiaj miałam wizytę u Pani dr Magdaleny Niedźwiedzkiej.Jestem bardzo zadowolona,polecam,pełen profesjonalizm.Najlepszy skaling i piaskowanie”
Camila
“ 🌹 Mój paniczny lęk przed dentystą minął kiedy pierwszy raz trafiłam do Dental Factory 😁 a to dzięki przemiłej i profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do pacjenta. Bardzo przyjazny gabinet. Polecam z całego 💙”
Marzena