Chwila cierpliwości...

Dzięki implantom uzupełnisz braki zębowe. Implanty to elementy w kształcie stożka, które zastępują korzeń zęba. Po umieszczeniu w kości osadzamy na nich korony i mosty protetyczne.

Oferujemy też pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie ósemek, zębów zatrzymanych, resekcje. Dzięki zastosowaniu znieczulenia wszystkie zabiegi odbuwają się całkowicie bezboleśnie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o implantach

Czym są implanty?

Implanty to kilkumilimetrowe „śrubki” - elementy w kształcie stożka, wykonane z tytanu, umieszczane w kości. Mają za zadanie zastąpić utracony korzeń zęba. Po umieszczeniu w kości zrastają się z nią, a na nich możemy osadzić koronę protetyczną, most, albo protezę.

Za pomocą implantów możemy odbudować wszystkie braki zębów:
- brak jednego zęba
- brak dwóch i więcej zębów
- braki wszystkich zębów

implanty stomatologiczne Wrocław

Możemy wszczepić tyle implantów, ile zębów Ci brakuje. Można też wszczepić mniejszą ilość implantów i wykonać na nich most. Jeśli brakuje Ci wszystkich zębów, możemy wykonać most oparty na kilku implantach, albo ruchomą protezę, która będzie się na nich stabilnie i mocno trzymać.

Jakie są zalety implantów?

Trwałość. Jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać, mogą służyć nawet całe życie.
Bezpieczeństwo. Nie wymagają ingerencji w sąsiednie zęby.
Komfort. Funkcjonują jak Twoje własne zęby.
Wygoda noszenia protez. Jeśli decydujesz się na protezę na implantach, możesz mieć pewność, że nie będzie się ona ruszać.
Najlepsza estetyka, wymowa, jedzenie i odczuwanie smaków.

stomatologia estetyczna licowki we Wroclawiu

Czym jest chirurgia stomatologiczna?

Chirurgia stomatologiczna to dział stomatologii zajmujący się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. Jej celem jest eliminacja zakażeń w jamie ustnej, regeneracja kości przed leczeniem protetycznym, leczenie chorób przyzębia. Dotychczas zabiegi chirurgii stomatologicznej kojarzone były z bólem. Dziś, dzięki nowoczesnym znieczuleniom gwarantujemy całkowite zniesienie bólu, nawet w bardzo skomplikowanych zabiegach.

NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANE ZABIEGI CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ

> Ekstrakcje zębów (usunięcie zęba)
> Usuwanie ósemek i zębów zatrzymanych
> Resekcje wierzchołków korzeni zębów
> Usuwanie torbieli
> Usuwanie zmian w obrębie błony śluzowej jamy ustnej
> Plastyka wędzidełek warg i języka
Nie widzisz zabiegu, którego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Są duże szanse, że go wykonujemy :)
chirurg stomatolog we Wroclawiu

Nowoczesne znieczulenia

Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem. Nie musisz bać się zabiegu! Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem The Wand STA.

Wand to niezwykłe urządzenie. Z wyglądu w niczym nie przypomina strzykawki. Dzięki niemu podanie znieczulenia jest delikatne, ale jednocześnie niesamowicie skuteczne. Wszystko zaczyna się od ustawienia niewielkiego komputera, do którego wężykiem podłączona jest końcówka przypominająca cienki długopis, zakończona niewielką igłą. O Twoim komforcie decyduje tutaj komputer – to on, a nie lekarz, steruje tempem podania znieczulenia.

znieczulenie komputerowe wand Wrocław
=Pogorzelski chirurg stomatolog implantolog Wrocław

Nasi eksperci

BARTŁOMIEJ POGORZELSKI
chirurg stomatolog, implantolog

"Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. W centrum uwagi jesteś dla nas Ty i Twój uśmiech"
Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna, implanty

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
"Pan Doktor bardzo sprawnie usunął mi 8, którą inny lekarz popsuł. Chodziłam od lekarza do lekarza i dopiero Doktor był w stanie mi pomóc. Serdecznie polecam."
Aleksandra
“Jestem po wizycie u doktora. Było trochę strachu przed, jak się okazało niepotrzebnie, lekarz bardzo sprawny, ósemka wyrwana bardzo szybko.”
P.Wojtaszek
“Bardzo polecam Pana doktora. Mialam usuwaną ósemkę, zabieg szybki i bezbolesny. W razie potrzeby na pewno znów się wybiorę :)”
KG