Chwila cierpliwości...

Witaj
w Dental Factory!

DENTAL FACTORY stworzyliśmy w samym centrum Wrocławia z myślą o Pacjentach szukających nowoczesnego i bezbolesnego leczenia stomatologicznego.

Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, ortodoncji, leczenia kanałowego pod mikroskopem, implantów i chirurgii, stomatologii zachowawczej, profilaktyki. Naszym Pacjentom pomagamy też w nagłych sytuacjach, jak odklejona korona, ból zęba, złamana proteza.

Dbamy o Twój komfort. Stylowa poczekalnia, prasa, aromatyczna kawa i muzyka w tle pozwolą Ci zrelaksować się przed wizytą.

4
NOWOCZESNE GABINETY
6
LAT NA RYNKU
6
DOŚWIADCZONYCH LEKARZY
4500
+
ZADOWOLONYCH PACJENTÓW
Klinika stomatologiczna Wrocław Centrum

W trosce o Twój komfort

Robimy wszystko, aby leczenie przebiegło dla Ciebie sprawnie i komfortowo!

Więcej widzieć znaczy lepiej leczyć! Niezbędne zdjęcia RTG wykonasz u nas na miejscu. Gabinety wyposażyliśmy w cyfrowe aparaty RTG, kamery wewnątrzustne, lupy i mikroskop, które pozwalają nam pracować dokładniej.

Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan i kosztorys leczenia, dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Leczenie możesz sfinansować, korzystając z wygodnych MediRat.

Jesteśmy świadomi tego, jak leczymy, dlatego dajemy Ci gwarancję. Większość zabiegów objęta jest gwarancją o przedłużonym terminie.

Tu zaczyna się Twój zdrowy i piękny uśmiech!

dental factory dentysta protetyk wrocław
dental factory dentysta protetyk wrocław
dental factory dentysta protetyk wrocław

Nasz zespół

Najważniejsi są ludzie. To oni sprawiają, że wizyta u nas daje Ci powody do uśmiechu!

Sebastian Burdeński
dentysta, założyciel Dental Factory

Perfekcjonista. Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Tworzy kompleksowe plany leczenia dla naszych Pacjentów i czuwa nad ich przebiegiem. Z pasją zajmuje się leczeniem protetycznym i stomatologią estetyczną.

Sebastian Burdeński dentysta Wrocław
Sebastian Burdeński
dentysta
Adam Kopka stomatolog endodonta Wrocław
Adam Kopka
dentysta, endodonta
Natalia Zubel stomatolog dentysta lekarz medycyny estetycznej Wrocław
Natalia Zubel
dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Bartłomiej Pogorzelski chirurg dentysta implantolog
Bartłomiej Pogorzelski
chirurg stomatolog, implantolog
Magdalena Niedźwiecka stomatolog Wrocław
Magda Niedźwiecka
dentysta
Marcelina Gacek ortodonta Wrocław Dental Factory
Marcelina Gacek
ortodonta

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Pierwszy gabinet, do którego wchodzę bez żadnego stresu. Jakość usług i dbałość o komfort pacjenta na najwyższym poziomie. Mega miła atmosfera i ciepłe relacje z pacjentami sprawiają, że chce sie tam wracać. Dziękuję i do miłego zobaczenia Panie doktorze Sebastianie i Pani Natalio ⚘🖐”
Renata S.
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina W.
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia R.