Chwila cierpliwości...

Licówki porcelanowe

Pan Damian zgłosił się do nas w celu poprawy uśmiechu i wykonania licówek porcelanowych na górne zęby. Zależało mu na naturalnym, estetycznym uśmiechu. Wykonaliśmy licówki porcelanowe na górne siekacze (jedynki i dwójki) i trójki.

Czas leczenia: 2 wizyty | 7 dni

Bonding wrocław zdjęcia przed po

Wybielanie zębów

Dzięki połączeniu bezpiecznego wybielania PrevDent w gabinecie z nakładkami do domowego wybielania udało nam się rozjaśnić zęby o 5 odcieni.

Czas leczenia: Wybielanie w gabinecie - 1 wizyta, wybielanie nakładkowe na noc 7 dni

Wybielanie zębow wrocław zdjęcia przed po

Korony i mosty porcelanowe

Pacjent przyszedł do nas w celu odbudowy brakujących bocznych zębów i poprawy estetyki przedniej części uśmiechu. Wypełniliśmy wszystkie braki zębowe za pomocą estetycznych koron i mostów porcelanowych.

Czas leczenia: 3 wizyty | 14 dni

Mosty protetyczne zębowe wrocław zdjęcia przed po

Mosty porcelanowe

Pan Jarosław przyszedł do nas z zamiarem wymiany starych mostów wykonanych w dolnej szczęce i mocno zniszczonymi sąsiednimi zębami. Wykonaliśmy leczenie kanałowe części zębów, wyleczyliśmy ubytki próchnicowe, a w kolejnym etapie założyliśmy porcelanowy most. Odbudował on brakujące zęby, wzmocnił zęby po leczeniu kanałowym i poprawił estetykę uśmiechu:)

Czas leczenia protetycznego: 10 dni | 2 wizyty

Mosty protetyczne korony wrocław zdjęcia przed po

Mosty cyrkonowe

Pani Beata zgłosiła się do nas, ponieważ była niezadowolona z wyglądu swojego uśmiechu. Miała założone stare mosty na boczne zęby, które były nieszczelne i wymagały wymiany. Zależało jej też na tym, aby przywrócić wygląd zębów jak za dawnych lat. Wykonaliśmy mosty cyrkonowe, które idealnie naśladują własne zęby.

Czas leczenia: 2 wizyty | 10 dni

Mosty cyrkonowe zębowe wrocław zdjęcia przed po

Licówki porcelanowe

Pani Marta miała wykonywane licówki kompozytowe wiele lat temu. Zależało jej na tym, aby nowy uśmiech był piękny i biały. Po wysłuchaniu oczekiwań i kompleksowej diagnostyce zdecydowaliśmy się na wykonanie licówek porcelanowych.

Czas leczenia protetycznego: 10 dni | 2 wizyty

Licowki porcelanowe wrocław zdjęcia przed po

Bonding kompozytowy

Pani Asi zależało na poprawie wyglądu przednich zębów, ale nie chciała ich szlifować pod licówki porcelanowe. Zaproponowaliśmy bonding kompozytowy, dzięki któremu bez szlifowania szkliwa mogliśmy delikatnie rozjaśnić zęby, wyrównać je i poprawić ich kształt.

Czas leczenia: 1 wizyta

Bonding zębow wrocław zdjęcia przed po

Piaskowanie zębów

Pan Bartosz zgłosił się do nas w celu usunięcia przebarwień po kawie i herbacie. Usunęliśmy kamień, wykonaliśmy piaskowanie delikatną metodą EMS AIR-FLOW, dobraliśmy zestaw do domowej pielęgnacji i zaplanowaliśmy terminy przyszłych wizyt kontrolnych i higienizacyjnych.

Czas leczenia: 1 wizyta | 45 minut

Piaskowanie wrocław zdjęcia przed po

Mosty cyrkonowe

Pani Ania borykała się z problemem mocno startych zębów przednich i brakiem zębów bocznych, który utrudniał jej gryzienie. Nie podobał się jej też kolor i kształt zębów. Zdecydowaliśmy się na wykonanie mostu cyrkonowego. Ze względu na brak bocznych zębów wzmocniliśmy go szklanym popdarciem. Pozostałe zęby odbudowaliśmy bondingiem. Po zakończonym leczeniu Pani Ania w końcu mogła cieszyć się pięknym uśmiechem, który od zawsze był jej marzeniem.

Czas leczenia protetycznego: 3 wizyty

Mosty cyrkonowe wrocław zdjęcia przed po

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Pierwszy gabinet, do którego wchodzę bez żadnego stresu. Jakość usług i dbałość o komfort pacjenta na najwyższym poziomie. Mega miła atmosfera i ciepłe relacje z pacjentami sprawiają, że chce sie tam wracać. Dziękuję i do miłego zobaczenia Panie doktorze Sebastianie i Pani Natalio ⚘🖐”
Renata S.
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina W.
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia R.