Chwila cierpliwości...

Dental Travel

Zaplanuj swój pobyt i leczenie

Leczymy zarówno Pacjentów z Wrocławia, okolicznych miejscowości i Dolnego Śląska, ale także z całego kraju i zza granicy.

Co zyskujesz?
> Wykonanie wszystkich niezbędnych zabiegów podczas Twojego pobytu
> Atrakcyjne ceny leczenia i możliwość płatności ratalnych
> Możliwość organizacji pobytu w okolicznych hotelach
> Pełna logistyka i opieka

Dental Factory dentysta we Wrocławiu

Co nas wyróżnia?

DOGODNA LOKALIZACJA TUŻ PRZY DWORCU PKP I ŁATWY DOJAZD

Znajdujemy się na spokojnym osiedlu w samym centrum Wrocławia, tuż obok Dworca Głównego PKP i PKS. Dotrzesz do nas bez problemu z każdego miejsca.
Dental Factory dentysta we Wrocławiu centrum dworzec

KONSULTACJA I PLAN LECZENIA

Dbamy o Twój czas. Przed rozpoczęciem leczenia otrzymasz od nas pełen plan leczenia i harmonogram wizyt. Dzięki niemu nie zaskoczą Cię w trakcie leczenia dodatkowe koszty. Dla Twojego komfortu, całe leczenie i plan wizyt możemy zaplanować on-line, jeszcze przed Twoim przyjazdem.

KOMPLEKSOWA OFERTA

W ciągu Twojego pobytu zorganizujemy całe niezbędne leczenie. Oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne, diagnostykę RTG i opiekę na miejscu.

OPIEKA PO LECZENIU

Chcemy mieć pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Zawsze masz z nami kontakt po zakończonym leczeniu, otrzymasz od nas plan wizyt kontrolnych. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
Miałam wykonywane licówki i polecam serdecznie. Na pierwszej wizycie wszystko zostaje omówione i wyjaśnione. Efekt super
Olga
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina W.
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia R.