Chwila cierpliwości...

Pierwsza wizyta

Robimy wszystko, aby wizyta u nas była dla Ciebie komfortowa i przyjemna!

Umówienie wizyty

Wizytę możesz umówić, dzwoniąc pod numer telefonu +48 69 18 18 388, wysyłając maila na adres kontakt@dental-factory.pl lub korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w linku poniżej.


Aby zagwarantować Ci najwyższe bezpieczeństwo prosimy, aby wszyscy Pacjenci przychodzili na wizytę punktualnie i bez osób towarzyszących. Na pierwszą wizytę prosimy przyjść 15 minut wcześniej, aby wypełnić niezbędną dokumentację.
Single Image
Single Image

U nas możesz czuć się bezpiecznie

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo od zawsze było dla nas priorytetem, dlatego gabinety wyposażyliśmy w niezbędne sprzęty i środki ochrony, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie.

Nie pobieraliśmy, nie pobieramy i nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych opłat za zabezpieczenia jakie wdrożyliśmy (tzw. opłat epidemiologicznych). Zgodnie z wytycznymi WHO, Naczelnej Izby Lekarskiej i Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadziliśmy szereg procedur przyjmowania Pacjentów, które na bieżąco aktualizujemy.

Dental Factory dentysta we Wrocławiu

Dokumentacja

Pacjentów, którzy będą u nas pierwszy raz prosimy, aby na wizytę przyszli 10-15 minut wcześniej. Dzięki temu wypełnisz niezbędną dokumentację - Kartę Pacjenta, Ankietę Stomatologiczną i Wywiad Lekarski.

Diagnostyka

Przed konsultacją wykonamy Ci dokumentację fotograficzną. Pozwoli nam ona dokładniej zaplanować leczenie i porównać efekty przed i po leczeniu.

Aby móc dokładnie zaplanowanować leczenie, konieczne będzie panoramiczne zdjęcie RTG. Jeśli masz aktualne (nie starsze niż 2 miesiące), prosimy o zabranie go na wizytę. Jeśli nie, możesz wykonać je u nas na miejscu przed konsultacją.
RTG zębow we Wroclawiu

Konsultacja i plan leczenia

Konsultacja to czas, kiedy możemy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach dotyczących leczenia i nowego uśmiechu. Podczas wizyty dowiesz się, w jakim stanie są Twoje zęby. Otrzymasz od nas indywidualny plan leczenia, który obejmuje kilka wariantów, różniących się między sobą trwałością i ceną. Daje Ci to pewność, że w trakcie leczenia nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty.

Jeśli zdecydujesz się na leczenie, otrzymasz harmonogram kolejnych wizyt. Jeśli wyrazisz taką chęć, podczas pierwszej wizyty możemy rozpocząć już leczenie. Jeśli na tym etapie nie chcesz podejmować decyzji o rozpoczęciu leczenia, nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ustalonym terminie.

Plan leczenia stomatologicznego Wrocław

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Pierwszy gabinet, do którego wchodzę bez żadnego stresu. Jakość usług i dbałość o komfort pacjenta na najwyższym poziomie. Mega miła atmosfera i ciepłe relacje z pacjentami sprawiają, że chce sie tam wracać. Dziękuję i do miłego zobaczenia Panie doktorze Sebastianie i Pani Natalio ⚘🖐”
Renata S.
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina W.
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia R.