Chwila cierpliwości...

Pracujemy według światowych standardów. Wraz z rozwojem nauki i technologii stale wyposażamy nasze gabinety w nowy sprzęt, umożliwiający skuteczniejsze i szybsze leczenie.

Wygodne fotele stomatologiczne

Unit - fotel stomatologiczny to najważniejsze wyposażenie gabinetu.

W trosce o Twoją wygodę gabinety wposażyliśmy w ultrakomfortowe i ergonomiczne unity A-DEC, lidera wyposażenia gabinetów w Stanach Zjednoczonych, oraz STERN WEBER z miękką tapicerką, która pozwoli Ci odprężyć się podczas długich zabiegów.
Klinika stomatologiczna Wrocław Centrum
Cyfrowy RTG

Jeśli potrzebne będzie zdjęcie RTG zębów, wykonasz je u nas na miejscu. Wykorzystujemy wyłącznie cyfrowe aparaty RTG firmy Carestream (Kodak), które zmniejszają dawkę promieniowania o 90% i dają wyraźne, precyzyjne zdjęcia.

Gabinety wyposażyliśmy w RTG przy unitach, dzięki czemu niezbędne podczas leczenia zdjęcia możemy wykonać bez przerywania wizyty i wstawania z fotela.
Rentgen stomatologiczny Wrocław Centrum
Skaner wewnątrzustny

Skaner wewnątrzustny to rewolucja w stomatologii. Nie wykonujemy tradycyjnych wycisków. Cyfrowy skan zębów pozwala nam stworzyć model 3D Twojego nowego uśmiechu.

Dzięki skanerowi obraz Twoich zębów pojawia się bezpośrednio na ekranie komputera. Nie jest już potrzebne pobieranie wycisku, co szczególnie doceniają pacjenci z odruchem wymiotnym. Uzyskany obraz jest dużo dokładniejszy i wyraźniejszy od tradycyjnego wycisku.
Wrocław dentysta protetyk skaner 3d
Mikroskop, lupy, kamery

Lepiej widzieć znaczy dokładniej leczyć! Dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy w powiększeniu. Dzięki temu uzyskujemy wyraźny obraz, niewidoczny gołym okiem. Taka praca jest dużo dokładniejsza i bardziej precyzyjna.

We wszystkich zabiegach wykorzustujemy kamery wewnątrzustne - dzięki nim możesz w dużym powiększeniu zobaczyć jak przebiega całe leczenie oraz efekt przed i po zabiegu.
Mikroskop służy nam do powiększenia w trakcie leczenia kanałowego. Zastosowanie dużego powiększenia pozwala dostrzec niewidoczne dla oka szczegóły. Daje szansę na przeprowadzenie zabiegów, które bez wykorzystania mikroskopu nie byłyby w ogóle możliwe.
Leczenie pod mikroskopem dentysta Wrocław Centrum
Znieczulenie komputerowe

Od początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie. Nie używamy igieł. Tradycyjną strzykawkę z igłą zastąpiliśmy komputerowym znieczuleniem Wand.

Lampa do wybielania PrevDent

Najlepsza na rynku lampa do wybielania zębów. Emituje zimne światło, dzięki czemu wybielanie jest dużo bezpieczniejsze dla szkliwa. PrevDent® CrWR to jedyny system do jednoczesnego odwrażliwiania i wybielania zębów.

Wybielanie zębow PrevDent lampa laser Wrocław Centrum

Opinie o nas

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Pierwszy gabinet, do którego wchodzę bez żadnego stresu. Jakość usług i dbałość o komfort pacjenta na najwyższym poziomie. Mega miła atmosfera i ciepłe relacje z pacjentami sprawiają, że chce sie tam wracać. Dziękuję i do miłego zobaczenia Panie doktorze Sebastianie i Pani Natalio ⚘🖐”
Renata S.
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina W.
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia R.