Chwila cierpliwości...

Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty były komfortowe i bezbolesne, a efekt leczenia estetyczny i trwały. Najlepszym dowodem na to są pozytywne opinie naszych pacjentów.

Dziękujemy za zaufanie!

01
“Jestem pacjentka pana doktora Sebastiana Burdenskiego od kilku lat. Profesjonalizm, podejście doktora oraz jakość usług jest w Dental Factory na najwyższym poziomie. Jestem niesamowicie zadowolona, polecam doktora znajomym, toteż zostawiam rekomendacje i tu. Oby więcej takiej jakości w naszym życiu, zwłaszcza w sferze zdrowia.”
Malwina
“Polecam Dental Factory Sebastian Burdeński. Profesjonalizm, wspaniała atmosfera. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta i talentem w wykonywanym zawodzie. Daje10 gwiazdek🙂🙂🙂”
Grażyna
“ Dzisiaj miałam wizytę u Pani dr Magdaleny Niedźwiedzkiej.Jestem bardzo zadowolona,polecam,pełen profesjonalizm.Najlepszy skaling i piaskowanie”
Camila
“Dziękuję doktorowi Sebastianowi za nowy uśmiech i bardzo polecam. Od gabinetu dzieli mnie prawie 200km, ale warto było. Będę wracać napewno!”
Barbara
“ 🌹 Mój paniczny lęk przed dentystą minął kiedy pierwszy raz trafiłam do Dental Factory 😁 a to dzięki przemiłej i profesjonalnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do pacjenta. Bardzo przyjazny gabinet. Polecam z całego 💙”
Marzena
“Jestem bardzo zadowolony z dokonanej usługi. Rzetelność, fachowość, terminowość. Godna polecenia.”
Stanisław
“Nie ma się do czego przyczepić. Dr Adam Kopka podchodzi z pełnym profesjonalizmem, a przy tym stwarza przesympatyczną atmosferę. Wizyta sprawnie, punktualnie. Miejsce czyste, sterylne. Wszyscy mili i uśmiechnięci(widać po oczach, bo oczywiście maseczki na twarzach) Polecam :))”
Paulina
“ Pierwszy gabinet, do którego wchodzę bez żadnego stresu. Jakość usług i dbałość o komfort pacjenta na najwyższym poziomie. Mega miła atmosfera i ciepłe relacje z pacjentami sprawiają, że chce sie tam wracać. Dziękuję i do miłego zobaczenia Panie doktorze Sebastianie i Pani Natalio ⚘🖐”
Renata
“Bardzo uprzejma oraz empatyczna obsługa. Wszystko wytłumaczone dokładnie. Ciepły kontakt z pacjentem. Czułam się dobrze zaopiekowana i wysłuchana. Ceny według mnie bardzo niskie. Gorąco polecam.”
Kamila
“Fantastyczne miejsce :) Profesjonalizm, uśmiech i życzliwość na każdym kroku. Doceniam za piękne wnętrze i muzę w tle, ale przede wszystkim za mega wysoki poziom usług. Polecam każdemu. Bez stresu i bólu, chce się tu wracać:)”
Kasia